Банкетний зал Сюрприз
 

  
​   

ВИЩЕ НЕБАМи займаємося організацією освідчень у коханні та інших свят. Беремо на себе всі труднощі, щоб у вас залишилося більше часу для коханої людини!
Ми не просто проводимо побачення - ми створюємо емоції!

Адреса:
Тернопіль

Телефон:
(098) 643-04-47
(098) 886-71-09

Ми займаємося організацією романтичних побачень та освідчень у коханні. Беремо на себе всі труднощі, щоб у вас залишилося більше часу для коханої людини! 
 
Ми не просто проводимо побачення - ми створюємо емоції! 
 
Над кожним побаченням працює декоратор, створюючи ту саму чарівну романтичну атмосферу, від якої загоряються очі і починає швидко битися серце! Освітлення, музика, декорації, особливий настрій свята в кожній деталі ... Ми часто бачимо справжні сльози щастя, чуємо «Вау!" І "Як у казці!» Адже Вам потрібні щасливі очі коханої людини? Заради цього ми й працюємо. 
 
 
Працюємо цілодобово! Так-так, організуємо побачення і влаштовуємо сюрпризи для ваших улюблених вдень і вночі! Ніч - прекрасний час для зізнань у коханні! 
 
Реалізуємо ідеї будь-якої складності, пишемо оригінальні сценарії, під «ключ» - ми все зробимо за Вас! Просто запросіть свою половину на побачення і насолоджуйтеся! Ми про все подбаємо!
сьогодні 1, з початку місяця 20, всього 3027

Весільним підрядникам: Про нас  |  Реклама  |  Вхід / Реєстрація

2006-2018 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info