Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Кому більше потрібний шлюб?Кому ж більше потрібний шлюб - чоловікам чи жінкам? Деякі чоловіки наївно вважають, що сім'я потрібна виключно жінці.

 

Не дивлячись на те, що жінки вередують, спізнюються на побачення, поводяться незалежно. Все це вони нібито роблять виключно для того, щоб закохувати в себе чоловіка і змусити його зробити довгождану пропозицію, заради якої все і затівається.


Дівчині з ранніх років втлумачується думка про те, що без чоловіка вона людина другого сорту. Можливо, тому до цих пір багато жінок везуть на собі весь віз сімейних проблем. Чоловіки ж часто відбуваються фразами, типу "Тобі треба, ти і роби", "Хочеш жити зі мною поряд, підлаштовуйся під мене".


Що тут можна сказати? Вся справа в самооцінці наших жінок. Вона у них, як правило, занижена. Саме як підтвердження того, що жінка щось вартує, вона скуповує величезну кількість косметики, носить розкішні наряди навіть в турпоході і на будмайданчику. З тієї ж "опери" одне з найяскравіших спогадів дитинства про продавщиць овочевих магазинів, які примудрялися ритися в овочах, пересипаних землею, не знімаючи золотих кілець з рубінами і діамантами.

Проте, на щастя, все більша кількість сучасних дівчат не бачить свого призначення в тому, щоб бути додатком до свого чоловіка. Корону вони хочуть по праву споглядати на власній голові. Вони самі хочуть бути Ковальовськими, Катеринами Другими і Агатами Крісті.


Є й інша точка зору: сім'я потрібна, перш за все, чоловікові, тому як в сім'ї він відчуває себе комфортно. Тут йому перуть, прасують, годують, поять, ублажають.


Проте багато сучасних чоловіків самі чудово справляються з побутовими питаннями. Тим більше що машинки тепер самі перуть, з пилососом - теж не проблема справитися, а в приготуванні блюд більша кількість чоловіків не тільки не поступається жінкам, але і перевершує їх.


Так кому ж більше потрібна сім'я? Якщо задуматися, то хороша сім'я потрібна обом. Це сім'я, де тебе цінують, поважають, зважають на твою думку, де тебе вислухають, порадіють твоїм успіхам і докладуть усіх сил, щоб допомогти у вирішенні проблем. Така сім'я сприяє розвитку творчого потенціалу особистості, пом'якшує отримані удари від стресів, укріплює здоров'я, продовжує активне повноцінне життя і дає відчуття щастя.


Погана ж сім'я, де тебе ніхто не чекає, не цінує, не поважає, де об тебе витирають ноги в цілях підвищення власної самооцінки, де тобою зневажають, тебе експлуатують, а до твоїх проблем відносяться наплювацьки, не потрібна ні чоловікові, ні жінці. У такій сім'ї людина руйнується як особа, перетворюючись на убогу, забиту істоту, втрачає психічне і фізичне здоров'я, відчуваючи себе найнещаснішою людиною на світі.


Що ж робити для того, щоб знайти сім'ю, в якій всі щасливі?
Звичайно, чудово виходити заміж або одружуватися по любові. Але цього явно недостатньо.


Перш ніж поспішати в загс, потрібно трохи краще дізнатися один про одного. Не варто соромитися ставити один одному питання, щоб з'ясувати, як ви дивитеся на ту або іншу проблему. Наприклад, що для вас сім'я - союз двох незалежних «Я» або все-таки єдине «МИ»? Яку саме хочете мати сім'ю ви самі і яку - ваш обранець?


Можливо, вам хочеться мати одну дитину або залишитися бездітною, присвятивши себе науці, мистецтву, бізнесу, а обранець розуміє слово "сім'я" в буквальному розумінні - «СІМ Я», тобто він не мислить шлюбу без купи дітвори. Або, навпаки, ви налаштовані на материнство, а обранець, подібно до одного з героїв А.П. Чехова, навіть бачити вагітних жінок не може.


І найхворобливіше питання - хто буде в будинку господар?


Яким чином вирішувати спірні питання?
На перший погляд, здається, що двоє люблять один одного, а тому всі питання повинні зважитися самі собою. Але це тільки так здається до весілля, поки закохані не почали жити разом і вести сумісне господарство.


Дуже часто після декількох місяців мешкання під одним дахом любовний туман розсівається і колишні закохані виразно бачуть, що їх сімейний корабель ось-ось налетить на айсберг побуту і нерозуміння або вже налетів. Молоді люди дуже вірять в силу кохання. Але, на жаль, любов не всесильна. Її можливо зберегти, тільки не будучи егоїстом, уміючи прислухатися до думки партнера, зважаючи на його бачення світу і уміючи домовлятися.


Перед укладенням шлюбу запитайте себе, за що саме ви любите свого жениха або наречену? Що ви цінуєте в ній/ньому? Чого ви чекаєте від обранця? Якщо того, що він вирішить всі ваші проблеми (і духовні, і матеріальні), то, швидше за все, вас чекає гірке розчарування.


Щасливий шлюб - це, перш за все, співпраця, коли обидва докладають зусилля, обидва вносять свій внесок до побудови затишного сімейного гнізда.


Взагалі-то, це дуже сумно, що батьки найчастіше не можуть передати дітям позитивний досвід проживання в сім'ї. Як правило, у них самих цього досвіду просто немає. Було б чудово, якби хлопчиків і дівчаток з дитинства вчили поважати один одного і готували до сімейного життя. Наприклад, навчили правильно сваритися. Адже сварка за типом "сама дурна, сам козел" неминуче приводить до розлучення.


Здавалося б, що простіше - не обрушуватися на партнера із злобними докорами і критикою, а просто сказати про те, що вам не подобається, що вас засмутило і що для вас неприйнятно? Можливо, він зробив це не навмисне і готовий виправитися. Якщо ж чоловік або дружина на чомусь наполегливо наполягають, то можна домовитися - добре, сьогодні я поступаюся тобі, але завтра ти поступишся мені.


Потрібно заздалегідь знати, що сварки, конфлікти, нерозуміння неминучі в будь-якій, навіть в найідеальнішій сім'ї. Просто потрібно бути готовим не до війни, а до дипломатії. Адже у війні між чоловіком і дружиною, хто б не переміг, програють обидві сторони. А особливо при батьківських розбираннях страждають діти. Мало того, що розхитується їх нервова система і до дитини починають буквально прилипати всі болячки, він ще і отримують негативну програму на побудову в майбутньому власної нещасливої сім'ї. Тому, перш ніж лізти в пляшку або на стіну, наберіть в рот води, потримайте її хоч би п'ять хвилин, остигніть і тоді говоріть.


Народна мудрість свідчить: «Чоловік і дружина - одна сатана». Тому, якщо люди живуть разом, вони внутрішньо схожі і в чомусь доповнюють один одного. Навіть якщо ви зайшли в безвихідь, сядьте за стіл переговорів. Не можете говорити один з одним спокійно? Викладіть свої претензії у письмовій формі.


І не забувайте, що як в невдалому сімейному житті, так і в щасливій «винні» обидвоє.


Автор: Наталія Антонова
Джерело:
www.myjane.ru
Переклад: весільний портал
"Пара молода"

22.12.2009              сьогодні 1, з початку місяця 4, всього 5070◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info