Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Кому Лама «не мама»?Фронтвумен гурту «Lama» – Наталя Дзеньків – чи не найтаємничіша українська виконавиця. Манливі загадки присутні і у текстах пісень за авторством співачки, не охоча вона і до розмов на особисті теми. Але читачам „До і після весілля” Лама дозволила трішки відгорнути завісу таємничості, розповівши про те, чого навчив її ранній нетривалий шлюб та як можна створити міцну сім'ю без штампу у паспорті.


Фронтвумен гурту „Lama” – Наталя Дзеньків

Перша частина нашого журналу – весільна. Тож перше питання, як до музиканта. Гурту «Lama» доводилося виступати на весіллі?
Звісно, у будь-якого музиканта, окрім масштабних концертів на стадіоні чи у концертних залах, бувають виступи на корпоративних вечірках чи весіллях. Гурту «Lama» також доводилось грати на весіллі. На таких виступах завжди переповнюєшся щастям та позитивом, адже стаєш свідком народження нової сім’ї, всеохоплюючого кохання та щастя.

Продовжуючи тему складових журналу, хотілося б дізнатися: чим для Вас, Наталю, є сім’я? Який Ваш «сімейний райдер»?
Сім’я є для мене дуже важливою складовою щасливого життя. Це найдорожчі люди в світі – батьки, кохана людина – люди, що завжди підтримають, зрозуміють, допоможуть.
«Сімейного райдеру» як такого не маю, тобто не маю певних пунктів, за якими визначаю підходить мені людина для спільного життя чи ні. Вважаю, якщо люди кохають один одного, вони завжди знайдуть порозуміння як у духовних, так і в побутових питаннях. Для мене важливо, аби коханий розділяв мої творчі вподобання, тобто був зі мною «на одній хвилі», поважав мої інтереси та не стояв на місці у власному розвитку. Але це не можна відносити до «сімейного райдеру», адже такі речі важливі для всіх жінок у будь-яких стосунках.

Який досвід Вам дало те авантюрне заміжжя із (якщо не помиляюся) циганом?
Будь-які стосунки, спілкування чи знайомство не проходять даремно у нашому житті. Це досвід у будь-якому випадку – позитивний чи негативний – ми вчимося, розвиваємося, змінюємось. Певна, не буває випадкових людей на життєвому шляху. Кожен, з ким зводить нас життя, покликаний чогось навчити – буде це знання, уміння чи досвід, або ж духовне збагачення чи здобуття нових рис характеру. Й будь-які авантюрні пригоди завжди на користь, адже дають нам певні життєві уроки!

Сьогодні ви неохоче говорите про особисте. Зокрема, в гостях «Сніданку з 1+1» пояснили це тим, що оберігаєтесь від злого ока. Однак два роки тому Ви зі своїм громадським чоловіком Віталієм Телезіним навіть дали спільне інтерв’ю про вашу історію кохання. Що змінилося з того часу?
У стосунках ми не стоїмо на місці – це постійний розвиток та вдосконалення. Звісно, за два роки ми виросли у духовному плані та змінились стосунки, безумовно на краще. Адже з роками стосунки проходять різні ступені розвитку – від бурхливої пристрасті до зрілого кохання. А з приводу особистого життя та певної таємничості – я ніколи не стану спекулювати особистими стосунками заради підвищення власних рейтингів чи популярності. В першу чергу я – музикант. Люди, що знають мою творчість, повинні оцінювати мене за музику й тексти пісень, а не за досягнення в особистому житті. Вважаю, приватними темами спекулюють артисти, які не мають якісних пісень і їм більше немає чим дивувати людей: звідси й вигадуються скандали, або ж виставляться на показ усі деталі особистого.
 


Ви вже так довго разом. Багато пар за цей час встигли по дві печатки у паспортах поставити: і про одруження, і про розлучення. Що потрібно для щасливого сімейного життя?
Основні складові щасливого подружнього життя – кохання та взаєморозуміння. Також потрібно постійно вдосконалюватись, розвиватись – ми вчимо один одного ставати кращими, мудрішими, обізнанішими. Важливо дбати один про одного, поважати інтереси партнера. Також нас поєднує любов до спільної справи: ми постійно поруч – разом створюємо музику, пишемо пісні, гастролюємо. Ми на «одній хвилі», тож розуміємо один одного з півслова.

Можливо, саме музика живить ваші стосунки, чи навпаки – стосунки музику?
У нашому випадку все взаємопов’язане: музика підживлює почуття, а кохання надихає на створення пісень. Можливо тому кожна наша пісня жива, сповнена вражень, переживань, почуттів. Кожен текст, кожну ноту я пережила. У творчому тандемі по-іншому й бути не може! Для мене важливо, аби кохана людина була «на одній хвилі» зі мною – розуміла мою творчість, розділяла погляди, вподобання. Тож вважаю за щастя, що маю з Віталієм спільний проект: у нас стовідсоткове порозуміння і як результат – нам легко і на радість працюється!

Нещодавно, після зйомок кліпу «Тримай», Ви захопилися тантричними танцями. Коханий ще не долучився до цієї практики? Адже ваша дієта – вегетаріанська – прийшлася йому до смаку, принаймні так він говорив у пресі.
Так, Віталій розділяє моє захоплення вегетаріанством. Але до танців поки тяги не має. Розумієте, кожному своє. Віталій дуже творча людина і музика – його стихія. Він звик бути кращим у своїй справі, знайшов свою стезю і рівних у тому йому немає. Вважаю танці не чоловічим хобі, до цього більший порив мають жінки. Що до мене – я не прагну професійно цим займатись, просто наразі мене захоплює сам процес. Тим паче я виявилася першопроходцем – з моїм вчителем ми відкрили новий напрямок танцю «тантричний контемп», де поєднані елементи сучасного танку та повний імпровіз тантрики. Це настільки захопливо – й спостерігати, й відтворювати, що я навіть планую включити танцювальний номер до програми всеукраїнського концертного туру. Бажаю, аби мої шанувальники відкрили для себе ще й Ламу-танцівницю, адже я ніколи не надавала багато значення рухам, танцям.

І ще про одне з Ваших численних хобі. Ви справді вирощуєте екзотичні квіти? Чим похвалитеся з квітучої колекції?
Насправді, не можу назвати це моїм хобі, адже ніколи серйозно не займалася вирощуванням квітів. Так, колись мала декілька екзотичних рослин, але наразі обмежуюсь декількома непримхливими вазонами у квартирі. Просто подобаються квіти: вони пасують до будь-якого інтер’єру, та ще й очищують повітря кімнат – це корисно.

На завершення – Ваші побажання читачам «До і після весілля».
Любі читачі журналу «До і після весілля», будьте щасливими, чарівними, закоханими! Кохання дарує нам натхнення, позитивний настрій та незабутні емоції! Тож сміливо відчиняйте перед ним браму Вашого серця та поринайте у почуття! Посміхайтесь та радійте кожному дню! Ваша Лама!

Автор: Валерія Климчук
Джерело: весільний журнал «До і після ВЕСІЛЛЯ»


06.10.2010              сьогодні 1, з початку місяця 41, всього 6589◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info