Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

КОНІШУА, ЖУРАВЛИКИ!Зграя японських паперових пташок не лише здійснює бажання і приносить щастя, а ще й робить свято дивовижно красивим і окриленим. Приклади весільного декору з орігамі-журавликами, схема складання та відео майстер-клас – далі…

Як ми уже розповідали у статті про прогнозовані тренди, цьогоріч модними будуть весілля на тему пташок та різноманітні DIY («зробіть це самі»). Паперові журавлики, складені за технікою орігамі, об’єднують і першу, і другу тенденцію. Але насправді, як на мене, це не головне. Важливіше інше – той глибокий сенс, красивий символізм, яке це прадавнє японське мистецтво може привнести у ваше свято.
 
Найпопулярнішу з легенд ви вже, мабуть, чули. Вона розповідає, що в того, хто зробить 1000 паперових цуру (журавликів), обов’язково збудеться заповітна мрія. Правда це чи ні – можна переконатися на практиці (такої кількості фігурок на весіллі точно не буде забагато, особливо якщо ви захочете зробити гірлянди). Тим паче, що в Японії такі журавлики, власне і дарують на великі сімейні свята. Символізують вони довголіття і щастя.
 
Приклади весільного декору з орігамі-журавликами
Як стверджують езотерики, орігамі справді має дуже сильну енергетику. Один паропсихолог навіть якось вирішив її заміряти. Результат отримав вражаючий: у приміщеннях, де в декорі були паперові рукотвори, позитивна енергетика була у кілька разів більшою, ніж у звичайних кімнатах! До слова, про користь цього східного мистецтва говорять і психологи академічні: складання паперових фігурок заспокоює, допомагає розслабитися, поринути у стан трансу…. Слушна арт-терапія для знервованих наречених, чи не так?


Ну і насамкінець: паперові журавлики різних кольорів та розмірів, що розмахнули свої тендітні крильця над вашим святом кохання – це просто красиво! Фотопідбірка вам для натхнення та схема і майстер-клас для вдалих хендмейд-спроб. Втім зауважте, що японці радять робити орігамі винятково у гарному настрої, тоді паперові пташки дійсно принадять до вас удачу і щастя…
Приклади весільного декору з орігамі-журавликами, схема складання

Текст: Валерія Климчук, весільний портал «Пара молода»
 


18.06.2013              сьогодні 2, з початку місяця 22, всього 8452◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info