Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Консультант у весільному світіУ виборі весільної сукні завжди хтось допомагає нареченій: мама з трішки застарілими поглядами, подружки, які, допомагаючи, крадькома вибирають і для себе, наречений, який платить і хоче бачити на коханій щось гідне. Самітниць у цьому важливому кроці не буває, та й навіщо, додаткова пара очей зайвою не буде.

Вибір весільної сукні

Перш ніж розпочати обирати весільну сукню, не завадить обійти весільні салони, переглянути каталоги, поміряти те, що сподобалося. Потім проаналізуйте побачене і виберіть ідеальний фасон. Інколи те, що раніше здавалось найкращим, не личить вам. Але не варто вдаватися у розпач, а підбирати іншу, набагато кращу модель, в якій зможете зачарувати усіх гостей, а головне – ще раз закохати в себе нареченого. Оглядати сукні можете самі, а коли час наближається до остаточного рішення, кличте на допомогу усіх!

Мама

Рідна неня радитиме вдягти якомога скромнішу сукню, аби не виглядали ніжки, бюст і не було прозорих елементів на талії і нижче. Звісно, її думка дуже важлива, але маму варто налаштувати на те, що хочете бачити на собі ви. Будьте певні, мама зрозуміє і допоможе обрати сукню на ваш смак.

Сестричка

Оце вже порадниця, яка з задоволенням бігатиме у всі весільні салони та радитиме за молодіжними смаками. Тільки пам'ятайте, те, що їй до душі, може абсолютно не приваблювати вас. Ви можете сперечатися через пишність, корсети, суцільність сукні та інші питання, що вкрай важливі. Адже в дискусії народжуються геніальні ідеї.

Подруга

Колєжанки схильні трішки заздрити нареченим, особливо, коли у них ще немає хлопця. У весільному салоні вони мовчки шукатимуть собі вбрання, а вам підтакуватимуть, мовляв, “так – чудово”, або “ні – зле”. До уваги беріть їхні поради, але все одно – сукню одягати вам.

Модельєр або дизайнер весільного салону

Ця людина добре орієнтується в конкурентах, цінах та на слабких моментах клієнтів. Інколи суми зашкалюють, бо дизайнер знає, у який бік скерувати. Хоча, якщо вміти дати собі раду, то кращі умови будуть на твоєму боці. Модельєр запропонує тобі вибрати сукню серед тих, що є в салоні. Певна річ, що замовити своє особливе завжди можна, але кота в мішку брати не годиться. Пам'ятайте, що не завше чудова сукня з ваших мрій, пасуватиме і підкреслюватиме усе найпривабливіше.

Продавці-консультанти

Вони добре розуміються на сукнях, що в їхньому салоні, знають, що має попит і що залежується. Їхня порада буде вузька, але справедлива у тих квадратних метрах. Справжній консультант має відрадити, якщо ця сукня вам не пасує, додає зайвих років та кілограмів. Тільки не варто ображатися на поради, а просто поцікавтесь думкою кількох найближчих людей. Якщо відповідь буде такою ж, тоді прислухайтесь і спробуйте знайти щось інше.

Професійні шопери

Для України ця послуга нова, але вже доволі популярна. В нашій країні єдиний професійний шопер – Катерина Орєхова. Personal shoppers працюють з клієнткою комплексно: вивчають її гардероб, розмовляють з нею, ознайомлюються з попереднім стилем життя і теперішнім, вивчають її уподобання, а вже потім переходять до конкретних порад і визначення ідеальних брендів. Такі професіонали формують гардероб людини, практично думають замість неї. Тому їм, як нікому іншому, набагато легше вибрати найкращу весільну сукню. До речі, в кожній українській родині є професійний шопер – жінка, яка повністю формує стиль чоловіка та дітей.

Особисті помічники шлюбної агенції

Весільні агентства з улаштування свята “від а до я”, мають налагоджені контакти з певними салонами, тому, знову ж таки, перейматимуться вони. Єдина ваша роль у цьому процесі – міряти та кивати головою “так” або “ні”. Також можете висловити свої бажання стосовно весільної сукні. Якщо в агенції цих суконь немає, вони обов'язково їх знайдуть.

Дизайнер зі світу вищої моди

З подібними майстрами найцікавіше працювати, адже приємно спілкуватися, а ще й отримаєте сукню справжньої принцеси. Усі жінки мріють пошити хоча б одну сукню у відомого дизайнера, а весільну – це вершина бажань. Суттєва перевага такої роботи –ексклюзивна сукня, пошита з дорогої та вишуканої тканини, яку виробляють тільки раз.


Кращі весільні сукні 2008 року

Колекція Проновіас
Розкіш – це справжнє у красі. Чудові тканини, вишивка від кутюр, ефектний крій – основа компанії, тому задовольняє смак будь-якої жінки світу.

Колекція Мануель Мота
Ідеальні пропорції, лінії, що повертають нас у 40-ві та 60-ті роки, чіткість крою та оброблення. Розрахована на жінок, які відчувають себе направду романтичними та вишуканими.

Колекція Вінтаж
Крій та силуети 40-50 років, що нагадують нам про довгу історію Проновіас. Лінії та форми цих часів узяті з архівів компанії та перенесені у легкі тканини. Використано особливе оброблення, мереживо та ручна робота.

Колекція Елі Саабе
Ефектні моделі ліванського дизайнера, мрійливі та продумані до дрібниць. Тканина, форми, вишивка та інші елементи досконало поєднані. Його сукні розраховані на яскравих особистостей та спокусливих наречених. Вони перетворюють жінку на королеву свята.

Кращі весільні сукні 2009 року

Колекція Проновіас
Витонченість, вишуканий смак та елегантність пануватиме у новій колекції Проновіас.

Колекція Мануель Мота
Створює ідеальний простір, в якому елегантність, розкішні тканини та фантазія об'єднуються заради краси нареченої.

Автор: Ірина Новоставська, спеціально для порталу Пара молода
 
05.11.2009              сьогодні 2, з початку місяця 13, всього 3992◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info