Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Концерт-хол «Подоляни»: зал здійснення мрійШукаєте максимум простору для втілення сміливих ідей на вашому святі? Відтепер у Тернополі є зал, в якому можливо все! Концерт-хол «Подоляни» запрошує до знайомства з новітнім форматом закладів для різних івентів: від весілля – до виставок і фестивалів…

Концерт-хол (Concert Hall) «Подоляни» Тернопіль
Готуючись відсвяткувати весілля, день народження чи корпоратив, перед організаторами події неодмінно виникає питання, де саме провести подію. Адже, зазвичай, правильно підібране місце визначає до 70% успіху заходу. Гості свята завжди звертають увагу на такі «дрібнички» як простір та комфорт, елегантний інтер’єр, смачна кухня та якісне обслуговування. Саме ці речі створюють загальний фон емоційного сприйняття і саме вони стануть визначальними у спогадах про подію. 

Відтепер в Тернополі є зал, який відповідає всім вище переліченим критеріям – оновлений концерт-хол «Подоляни»!
Концерт-хол (Concert Hall) «Подоляни» Тернопіль
Концерт-хол «Подоляни» (Concert Hall) пропонує просторий багатофункціональний зал, в якому можна відсвяткувати визначну подію, провести семінар, тренінг чи конференцію, танцювальні змагання, конкурс чи олімпіаду, виставки, презентації, випускні вечірки та school party.

Концерт-хол «Подоляни» - ідеальне місце для проведення живих концертів. У цьому вже пересвідчилися гурти «BRUTTO», «Друга ріка», «Брати Гадюкіни», «Ярмак», «Біла вежа», «Широкий лан», «Механічний апельсин», «Фіра», «Ганз Лів Бенд», співаки Арсен Мірзоян та Андрій Підлужний. 
Концерт-хол (Concert Hall) «Подоляни» Тернопіль
Саме тут відбувся модний показ «Podolyany Fashion» та перші в Тернополі дитячі дні моди, конкурс «Кращий студент України», всеукраїнські танцювальні олімпіади та чемпіонат світу з «Belly dance», мистецькі акції та фестивалі.

Концерт-хол «Подоляни» - це якісний сервіс та вигідні умови співпраці, оренда залу та фуршетне, бенкетне, кава-брейк меню за доступною ціною. 

З питань співпраці звертайтесь за тел.: (050)4375109, (050)4376569
16.07.2015              сьогодні 1, з початку місяця 19, всього 3056◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info