Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Королева весілляОбраз нареченої

Незважаючи на те, що весільне дійство стосується двох людей, а саме нареченого і нареченої, все одно основна увага прикута саме до нареченої. І це не дивно, адже над образом нареченої клопочеться величезна кількість професіоналів і просто подруг і родичів. Всі вони намагаються підібрати самий оптимальний образ, який би ідеально пасував дівчині і зробив її справжньою королевою вечора.

Образ нареченої. Фотограф Олексій Сироткін

Підготовка нареченої

Підготовка до весілля повинна розпочинатися з продумування різних глобальних проблем. Однією з таких може бути підготовка нареченої до весільного торжества. Це дуже клопітка справа, яка займає найбільше часу. Чого вартий тільки вибір сукні. На це може піти більше року, залежно від смакових уподобань дівчини. Наречені просто губляться від великого асортименту різних суконь, які відрізняються довжиною, кольором, фасоном, а також ціною. На допомогу може прийти весільний портал, на якому можна знайти всі корисні рекомендації з приводу вибору сукні. Наприклад, дуже важливим буде вибір фасону, так як в залежності від нього можна приховати всі недоліки фігури і підкреслити всі її переваги. Що стосується взуття, то не варто віддавати перевагу туфлям з відкритим носком. Адже існує думка, що такі туфлі символізують майбутні матеріальні проблеми сім'ї.

Дуже важливим фактом є зачіска нареченої. В залежності від її стилю підбирають фату. Зачіска має бути урочиста, святкова, яка б лише своїм виглядом висловлювала всі емоції нареченої, які вона відчуває в даний момент. Зачіска повинна бути ніжною, акуратною, але в той же час і строгою. Вона повинна підкреслювати всі достоїнства особи, а також одночасно приховувати всі недоліки.

Весільний макіяж - це не просто вечірній макіяж. Тому для нього варто найняти справжнього фахівця, який з легкістю підбере всі тони й відтінки і створить ідеальний образ нареченої. Макіяж повинен підкреслювати і візуально збільшувати очі. Адже очі - це дзеркало душі, тому вони повинні відображати всі почуття радості і любові, які переповнюють наречену в цей щасливий день.

На закінчення хотілося б сказати, що кожна наречена повинна стати не тільки принцесою, але і королевою балу. Адже для неї - це найщасливіший день у житті, який повинен запам'ятатися на довгу пам'ять. Тому створення весільного образу потрібно приділити стільки часу, скільки буде потрібно. Не потрібно поспішати. Головне-отримати бажаний результат і справити хороше враження.
10.01.2013              сьогодні 1, з початку місяця 15, всього 2816◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info