Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

КОРОНАЦІЯ ПІОНА В «ОМБРЕ»Справжнє кохання, як і вино, з часом стає все ціннішим і проникливим. Якби це намалював художник, то у нього вийшов би багряний захід сонця: із плавним переходом чистого білого у насичене бордо. А весільне агентство «Фігаро» розповіло про це квітами та технікою «омбре» на весіллі Христини і Святослава….

Омбре – градієнт кольору від його насиченого відтінку до найсвітлішого або ж білого. Це ефект динаміки появи кольору, яскравого акценту на текстилі, в живописі, макіяжі, інтер’єрі… А наречені Христина та Святослав мріяли оформити в такій цікавій техніці своє весілля. І саме з цією ідеєю вони завітали у весільне агентство «Фігаро», відоме досконалим втіленням найсміливіших задумів.


Декоратори агентства, наче справжні художники, ретельно промальовували ескіз заданої концепції. Побажання молодої пари – палітру кольорів бардо та головну весільну квітку піон – вони натхненно прописували у композицію банкетної зали «Гарден Холу»… Ексклюзивно розробляли текстильні елементи, конструкцію арки, підбирали флористичне наповнення та продумували найдрібніші деталі для ідеальної гармонії простору. А коли настав день весілля – магія «Фігаро» просто зачарувала усіх: і наречених, і гостей…

Це був справжній тріумф благородних барв та витонченого смаку. У квіткових композиціях, наче від дотику незримого пензля, бардо з півоній ніжно «стікало» у світліші тони альстромерій, гвоздик, троянд, хризантем і гортензій. Багато свічок, червона килимова доріжка та доріжка з пелюсток, блиск пурпурного атласу… А також грандіозна, довжиною у шість метрів, арка з живих квітів, що вже увійшла в історію весільної флористики Тернополя як найбільша з коли-небудь зроблених.


Так народилася казка весільного дня Христини і Святослава: про багату палітру істинних почуттів та феєрію квітів із королем-піоном… Хоча, насправді, перевершити сподівання своїх клієнтів, кажуть в агентстві «Фігаро», було нескладно: «Нас надихали красиві почуття цієї пари, а також їхня цілковита довіра нам :)».


09.06.2013              сьогодні 1, з початку місяця 32, всього 9908◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info