Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Краса 911: Як реагувати на надзвичайні ситуації у день весілля?Найважливіший день у житті може підкинути пару непередбачуваних ситуацій, виправити які можна тільки за допомогою знань та самовладання. Отож, як реагувати на надзвичайні ситуації? Відповіді на болючі питання від нашого експерта у косметології, дерматолога-венеролога Олени Цибік, щоб ваше свято було бездоганним!

Лікар дерматолог-венеролог Олена Цибік, косметолог першого клубу краси «Beauty Club»

1. Проблеми із шкірою? Почервоніння, сухість, лущення. 

Ідеальний варіант - застерегти шкіру від сухості, почервоніння чи лущення до того, як почнуться проблеми. Для цього варто не експериментувати із новими засобами догляду за шкірою та косметикою напередодні свята, а також не наносити зовсім нові засоби, які раніше не були у використанні. Так радить експерт зі здорової краси та косметолог першого клубу краси у Тернополі «Beauty Club» Олена Цибік.

2. Як боротися із зудом від алергії та стресу?

При схильності до алергічних реакцій, завжди тримайте при собі антигістамінні засоби. Краще заздалегідь обумовити із косметологом тональну основу та зв'язатися з спеціалістом у випадку критичної ситуації. Для найбільш уражених ділянок шкіри наносити косметичні засоби тільки з дозволу дерматолога. 

Лікар дерматолог-венеролог Олена Цибік, косметолог першого клубу краси «Beauty Club»

3. Як позбутись темних кругів та опухлості під очима?

При схильності до набрякання краще заздалегідь пройти курс альгінатних масок, радить косметолог «Beauty Club», при цьому остання процедура має бути перед день весілля для лімфодренажного ефекту. Для запобігання утворення таких проблем є незамінні речі - здоровий сон та використання патчів.

Текст: Юлія Ониськів
Косметолог: Олена Цибік
31.05.2019              сьогодні 1, з початку місяця 16, всього 1060◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info