Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

КРАСА, НАРОДЖЕНА З ГЛИНИ«Хендмейд»-прикраси Олени Мисник
Тендітні ромашки, наче щойно зірвані з незайманого поля, багряні намистинки калини, лінії життя на осінньому листі… Коли споглядаєш роботи цієї молодої мисткині, бачиш не просто прикраси, а життя, відтворене у прикрасах. Запрошуємо вас зазирнути за дверцята «Медової шафи» – майстерні Олени Мисник – і доторкнутися до таємниці народження краси з… глини, срібла і, звісно, чуттєвих задумів.Олено, коли ти зрозуміла, що твоє покликання – створювати прикраси?
Коли я ще навчалася на архітектора, то певний час мала бажання зайнятися скульптурою. Але це прагнення, створювати щось руками, так і залишилося короткочасним мрійливим поривом. Потім, вже після університету, я випадково побачила у магазині глину, пізніше – полімерну глину. Купила, почала робити прикраси: спершу для відпочинку, потім для друзів, а потім зрозуміла, що цим мистецтвом потрібно ділитися з іншими людьми…

Тобто ті дивовижні речі, які ти створюєш – з глини?
Так, з полімерної глини. Це такий хитрий матеріал, яким можна зімітувати що завгодно. Плюс: він дуже легкий, що важливо, наприклад, для сережок. Застібки використовую срібні, що і при носінні прикрас безпечніше (не викликає алергічний реакцій), і виробам додає благородності.А як називається ця техніка, у якій ти працюєш, та скільки часу йде на виготовлення однієї речі?
Чесно кажучи, не знаю, як техніка називається :). Я просто розробляю ескіз, маю бажання його втілити у життя – і роблю… А техніку вигадую сама, в процесі. Тобто це така гра: створювати одночасно і виріб, і метод його виготовлення. Часовий розмір роботи різний. Якщо це ексклюзивна, єдина в своєму роді річ – то довше. А якщо в рамках колекції, то варіації на тему народжуються швидше. Наприклад, для колекції з квітами, яка усім так полюбилася, одну квітку створювала лише за півгодини. При термічній обробці полімерна глина застигає за кілька хвилин.


Прикраси в якому стилі тобі ближчі?
Етно, автентика. Це той напрямок, який би я хотіла розвивати, який просто потребує розвитку у нашій країні. Перші паростки є: деякі дизайнери одягу починають цим займатися, письменники, художники. Але хендмейд-культура в етномотивах – ще в зародку. Ще навіть клієнтський сегмент чітко не сформований.

Хтось з відомих носить прикраси від Олени Мисник?
Можу похизуватися тим, що письменниця Лариса Денисенко вже прикрашається автентичними роботами :).

Можеш назвати роботу, найбільш цінну для тебе?
Це одна з перших. Мій чоловік охрестився вже у зрілому віці – після тридцяти. І от на хрещення я зробила йому подарунок: акриловими фарбами розписала глиняний хрестик. Це дуже дорога для мене робота: не за матеріальною вартістю, а за значенням, яке вона для мене має.До речі, а на власне весілля свої прикраси одягала?
Так. В мене був дуже ніжний образ: легкий білий сарафанчик, а у волоссі – прикраси: кілька маків та волошка, наче я щойно гуляла по полю і вплела собі свіжі квіти… Таким зворушливим був і сам день одруження. Зранку ми тихо, без пафосу розписалися, а ввечері запросили батьків, сестру та брата у заміський ресторанчик. Вони навіть не знали, з якої саме нагоди. Думали, що з приводу заручин. Коли ж до нашого столику підійшла одна пані і привітала наших батьків з тим, що їхні діти сьогодні одружилися – ці емоції можна було знімати для романтичної драми. Вважаю, що весільна подія – така інтимна, що нею варто ділитися лише з найближчими людьми. І не важливо, тисяча гостей чи лише четверо – головне, як ти це відчуваєш і пропускаєш через своє серце. Це як з прикрасами: якщо думаєш в першу чергу про зміст, а не про форму, то у результаті отримаєш справжню красу.

Розмовляла: Валерія Климчук.
Джерело: молодіжно-сімейний журнал «Пара молода».


30.05.2011              сьогодні 1, з початку місяця 34, всього 10701◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info