Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Краще спати у різних ліжках?Краще спати у різних ліжках? Більшість людей впевнені, що невід'ємна частина міцного шлюбу – це ночі, що проводяться неодмінно в одному ліжку. Виявляється, подібна думка помилкова. До такого висновку прийшли фахівці в області сну. З ними погодилися психологи в області сім'ї та шлюбу, які стверджують, що сім'ї, де подружжя спить окремо один від одного, міцніші і довговічніші.

Пари, що брали участь в дослідженні, які спали на різних ліжках і навіть у різних кімнатах, призналися, що спочатку вони планували загальне шлюбне ложе, але потім з ряду причин вимушені були від нього відмовитися.

Основні причини цього наступні: партнер хропе, брикає уві сні, страждає від кошмарів або порушує нічну тишу іншими дивними діями. Також подружжя спить окремо унаслідок графіку роботи, невідповідної кімнатної температури або в надії розпалити романтичну пристрасть. При цьому всі опитані були одностайні – ухвалюючи подібне рішення потрібно підійти до нього з необхідною делікатністю.

Лікарі запевняють, що повноцінно відпочити вночі людина може лише в повній тиші і у відсутності зовнішніх подразників. Доросла людина потребує сім-дев'ять годин сну на добу. Ця умова є необхідною для здоров'я.

Фізіологічна потреба уві сні не єдина причина, по якій можна порадити злегка збільшити простір між законним або цивільним подружжям. Деякі пари вважають за краще спати роздільно, щоб подолати нудьгу і звичку, в надії відродити пристрасть, коли вони, нарешті, вирішують провести ніч разом. Деякі сплять протягом тижня в різних кімнатах, щоб потім провести вихідні, немов мова йде про канікулах.

На думку Норманна Епштейна, професора сімейної терапії в Університеті Меріленда, це допустимо, якщо все заздалегідь обумовлено. Небезпека тут, проте ж, полягає в тому, що подібні рішення приводять до віддалення партнерів один від одного, і справа може дійти до розлучення. Якщо ж мотиви і правила ясні із самого початку, то цей трюк може спрацювати.

Джерело: www.womans.in.ua
08.12.2009              сьогодні 2, з початку місяця 26, всього 4052◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info