Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Квітуча мода від Оксани Полонець«Першою віце-королевою світу – 2007» українка, Марія Черкунова, стала не без участі цього дизайнера. Оксана Полонець займалася усім гардеробом представниці нашої країни. Та найбільш високо журі оцінили вихід дівчини саме у національному вбранні. Це був перший стилізований етно-костюм молодої київської мисткині.

Оксана Полонець, дизайнер

Оксано, чого все таки у Ваших стилізованих етно-сукнях більше: стилістики чи етно?
За основу, при створенні образів, я використовую найхарактерніші для етнічного костюму елементи, а саме: яскраві кольори, квіткові мотиви, аксесуари тощо... Все це у поєднанні із сучасними кроєм та видами оздоблення складає стилізований образ. Та все одно стилістика переважає.

Квіткова тема присутня у багатьох ваших роботах. А от в етно-стилізованих – взагалі буяє кольорами та формами. Найчастіше зустрічаються маки. Чому?
Ми використовуємо різні, властиві Україні, квіти: маки, волошки, ромашки, соняшники. Але мак все ж таки є найбільш виразною та яскравою, і водночас найулюбленішою квіткою наших клієнтів.

Хто та з нагоди яких подій замовляє подібне вбрання?
Найчастіше такі костюми та сукні замовляють наречені, гості на весілля в українському стилі та випускники шкіл. Такий наряд – безпрограшний варіант для яскравого образу, який запам’ятається багатьом та надовго завдяки своїй виразності, яскравому кольору та великій кількості ексклюзивної ручної роботи.
 


До речі, про ручну роботу. Розкажіть про художній розпис та штучні квіти, якими славиться Ваша майстерня (дизайн-студія Оксани Полонець).
Ручний розпис виконує професійна художниця, яка особисто вдосконалювала техніку, щоб речі не втрачали свій вигляд після прання та догляду за ними. Штучні квіти – теж авторська розробка дизайнера по оздобленню, завдяки чому квіти є легкими, "рухливими" та витримують делікатне прання.
Вперше ми використали поєднання ручного розпису по тканині та штучні квіти для ансамблю, який представляли на конкурсі однієї сукні "Автограф 2006" в номінації "free line", де ми зайняли почесне перше місце.

Знаю, є серед ваших клієнтів і „зіркові” замовники...
Серед тих, хто замовляє костюми в етно-стилі є декілька українських гуртів та співаків, серед яких я не можу не відзначити заслужену артистку України Марту Шпак, яка гідно несе Українську культуру у різні куточки світу.

Скажіть, кожній нареченій підійде етно-наряд чи деяким краще зупинитися на традиційному варіанті?
Я вважаю, що кожна українка може вдягнути сукню в українському стилі. Питання тільки в обраній моделі та кольоровій гамі... Ці речі ми підбираємо для кожної клієнтки індивідуально, щоб вигідно підкреслити її особистість та особливості фігури.

Автор: Валерія Климчук, весільний журнал «До і після ВЕСІЛЛЯ»


12.10.2010              сьогодні 1, з початку місяця 23, всього 22920◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info