Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Квіти у зачісці - ще модно?Це інтерв’ю ми брали під звуки працюючого фену та клацання ножиців. Майстер міжнародного класу, призер чемпіонату світу з перукарського мистецтва Надія Нісевич була у Тернополі лише кілька днів. І за цей час практично не випускала інструменти з рук. Бо ж попит на ці «золоті руки» чималий. Восени Надія їде доводити високу пробу своєї майстерності до Франції на чемпіонат світу. І можливо знову започаткує там нові тенденції. Власне про моду у весільних зачісках ми з нею і говорили.

Квіти у зачісці - ще модно?

Надіє, цього сезону мода прикрашає зачіски наречених обручами, стрічками, тріадами. На скільки популярними залишаються квіткові аксесуари?
Квіти залишаються у моді, і не виходили з неї. Це гарно, дуже ніжно. Одначе живі квіти недовговічні. І у весільній зачісці вони дуже доречні на фотосесії, але не завжди здатні гідно витримати усе свято. Я більше люблю прикрашати атласними стрічками. З них, до речі, можна і гарні квіткові аксесуари зробити.

Серед Ваших робіт можете пригадати якусь цікаву, пов’язану з квітами? Можливо конкурсну?
Це роботи для журнальних фотосесій: образ Кармен з бордовими трояндами, інша – з використанням ромашок. З клієнток запам’яталась наречена, зачіску якої я прикрашала голубою гортензією. Це надало їй особливо тендітного вигляду.
А на міжнародних конкурсах весільні зачіски здебільшого прикрашають різним камінням. Воно, по-перше, виглядає розкішно. А по-друге, під софітами каміння дуже блистить, і це притягує увагу суддів.

Ваші поради нареченим відносно модних тенденцій та квіткових аксесуарів.
Я вважаю, що день весілля – це день нареченої. І вона повинна виглядати так, як вона того хоче. Ретельно підбирайте майстра, обов’язково робіть пробну зачіску.
Сьогодні у моді – коси, трохи розтягнені, із вплетеними стрічками. Цю тенденцію, між іншим, започаткувала Україна на чемпіонаті світу в Америці. Інше сучасне віяння – хвилі «а-ля 80-ті» та згладжені лінії у французькому стилі.

Щодо квітів… Вони здатні кардинально змінити загальний образ. Тому я не раджу використовувати великі суцвіття. Бо це може візуально додати років. Цікавими є поєднання квітів зі стрічками або діадемами, але якщо вони витримані в одному стилі. Адже завжди актуальний образ нареченої – це природній. А в природі – усе гармонійно.

Дякуємо за інтерв’ю і бажаємо, аби наступне ми писали з приводу Вашої перемоги на чемпіонаті світу.

Розмовляли: Валерія Климчук, Оксана Дябло, весільний журнал «До і після ВЕСІЛЛЯ».
08.11.2010              сьогодні 1, з початку місяця 24, всього 6336◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info