Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Лана Карпович запрошує на Курси декоруХочете розпочати справу декоратора? Навчитися розробляти ескізи, працювати з текстилем, пінопластом, папером, ізолоном, створювати 3d-декорації та креативні фотозони? Приходьте на перші Курси декору Лани Карпович: Тернопіль, 1-7 квітня. 

Привіт! Я – Лана Карпович, дизайнер, декоратор. А відтепер також – і тренер у своїй школі декораторів, у яку я радо запрошую вас на навчання.
Мені є про що вам розповісти і чим з вами поділитися, адже у сфері весільного та івент декору працюю вже 8 років. За цей час мені вдалося:
- реалізувати понад 500 проектів у різних куточках країни;
- організувати весільні виставки "LVIV WEDDING SHOW" 2013 та 2014 (із експозиційною площею у понад 1500 кв. метрів);
- здійснити мрію багатьох декораторів, влаштувавши їм зустріч-семінар із Престоном Бейлі – декоратором зі світовим ім’ям, автором івент-дизайну для Дональда Трампа, Офри Уінфрі, Уми Турман, Лайзи Мінеллі, Кетрін Зета-Джонс, Майкла Дугласа та інших… Тоді, до слова, Україна стала першою країною Європи, до якої зірковий дизайнер приїхав із освітнім візитом;
- організувати школу наречених у 2015 році (м. Тернопіль);
- отримати теоретичний і практичний досвід у сфері декору у Лондоні;
- пройти навчання у Престона Бейлі.

Сьогодні, спільно зі своєю командою, я створюю масштабні проекти для фешн-показів, торгових центрів, нічних клубів та ресторанів. А також – постійно розробляю нові цікаві декорації для своєї інтер’єрної фотостудії. Для цього у нас є не лише просторі майстерні, але й досконале володіння різноманітними техніками, які ми відпрацювали для створення саме івент-декорацій. Це знання, які ми отримали практичним шляхом, через спроби і невдачі, від ідей до успіху. Ви не знайдете цього у жодних книгах чи відеоблогах. Але зможете отримати і відточити на практиці у моїй школі декораторів.
Тож, до зустрічі!
 

КУРСИ ДЕКОРУ 
Дата: 1-7 квітня 
Місце: м. Тернопіль, вул. Лук’яновича, 8 
Попередній запис:
Тел.: 097 079 07 82, 098 558 65 33 


Програма:

1 день – Теорія «Як розпочати бізнес у сфері декору».

Перші проекти, як заявити про себе як про достойного декоратора, створення та розкрутка бренду (логотип за 100 грн., сайт за 50$), у що варто вкладати гроші, де брати ідеї, перші зустрічі з клієнтами та формування кошторису, формування команди 1г-о та 2-го рівня, співпраця з колегами, де купувати дорогий декор за доступними цінами, ви агентство чи декоратор, смертельні гріхи декоратора. 

2 день – Текстиль в декорі.

Де купувати якісну і недорогу тканину, види тканин, варіанти драпірування столу та президіуму, повторне використання тканини для нових декорів, банти на кріслах – це назад у минуле, викройки накидок на крісла, квіти з тканини, як кріпимо тканину до каркасів… Усе з наочними прикладами та практикою. 

3 день - Робота з пінопластом.

Шпатлівки, чим різати, як зробити електричний "ніж" для порізки пінопласту, ви скульптор!!, як фарбувати, і весь день до ночі практика! практика! практика! 

4 день - Квіти з паперу:
перестаньте робити те що зробить школяр!!!

Який папір використовувати, лекала, паперовий декор – це не тільки квіти, каркаси з інших матеріалів - а зверху папір: як кріпити і до чого, квіти з ізолону, фарбування, кріплення. Практика  весь день до ночі)) 

5 день – Ескізи та їхнє виконання.

Для чого потрібно, чому ескіз допоможе продати проект дорого, ескіз як засіб не займатись плагіатом, ескіз як реклама, на чому та чим малювати. Практика весь день, а може і ніч))):  наш вчитель не відпустить вас допоки не побачить результату,   кава за нами. 

6 день – Каркаси: які і для чого.

3D декорації, як і з чого, усе наочно, розміри та схеми, каркаси для різних видів декору, разом складаємо та драпіруємо і декоруємо. Окремо говоримо і розглядаємо наочно фотозони. Фотозони як окремий вид бізнесу. 

7день – Підсумовуємо усе що вивчили.

Колористика, стилістика, як поєднати різні елементи з усього що вміємо, види освітлення, лампочки по-новому, освітлення як окремий вид декору, секретна і найважливіша частина курсів  вручення дипломів, святкуємо 

Бонус – ви отримуєте запис виступу Престона Бейлі,

який за нашим запрошенням завітав вперше в історії в Європу на Lviv Wedding Show, організований нами в 2013-2014 рр.. 

Ми даруємо вам колекцію ексклюзивних модних, сучасних запрошень в електронному варіанті, які ви зможете пропонувати своїм нареченим, лише змінюючи текст. 
Ви маєте можливість замовляти у нашій майстерні виготовлення ексклюзивних декорів, каркасів, конструкцій. 

Ми забезпечуємо кава-брейки та обіди. Навчання триває 7 днів з 10 ранку до 18 вечора (і довше в дні, коли практикуємо).


24.03.2017              сьогодні 2, з початку місяця 5, всього 2084◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info