Банкетний зал Сюрприз
 
Art Clinique - клініка дерматології та косметології
 
  
 
◄ Попередня   Наступна ►

Леді - фуршет
Дозвольте презентувати вашій увазі нову послугу від агенції „Ідеал” - "Леді-фуршет". Ви ще не чули про дівчину-фуршет? Ця нова на event-ринку послуга, завдяки своїй привабливості, стає все більш популярною. Отож, ми розповідаємо, а ви – уявляйте...

...Чарівна дівчина стоїть у вишуканій сукні, з дуже пишною спідницею. Ця спідниця одночасно слугує столом, на якому витончено розташовуються легкі закуски, напої, фрукти або десерти. Образ „Леді-фуршет” може бути різним. Приміром для світського рауту, весілля або бізнес-фуршету ідеально підійде варіант в «класичному» виконанні, у золотистих тонах. На приватній вечірці, або новорічному корпоративі, коли в меню є японські закуски, підійде образ загадкової гейші.

Дівчата, одягнені в костюми ХVIII століття, зокрема їх пишні спідниці, є не тільки прикрасою, але й фуршетним столом. „Леді-фуршет” підносить напої та частування, розважає світською бесідою, створює святковий настрій, а при бажанні із задоволенням сфотографується з гостями. Якщо на початку заходу гості дещо скуті, інколи незнайомі один з одним, то поява „Леді-фуршет” допоможе створити невимушену, святкову атмосферу, зацікавить гостей новизною ідеї і покладе хороший початок для неперевершеної вечірки. Естетичність і витонченість - ось головні якості „Леді-фуршет”. Вона здатна органічно вписатися в програму будь-якого заходу і стовідсотково залишить у гостей найкращі враження.

Здивувати гостей дуже просто! Варто лиш цього захотіти.
12.05.2010              сьогодні 2, з початку місяця 15, всього 5843◄ Попередня   Наступна ►

Про нас       Реклама       Весільний Раут

2006-2018 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info