Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Леді - фуршетДозвольте презентувати вашій увазі нову послугу від агенції «Ідеал» - Леді-фуршет. Ви ще не чули про дівчину-фуршет? Ця нова на event-ринку послуга, завдяки своїй привабливості, стає все більш популярною. Отож, ми розповідаємо, а ви – уявляйте...

...Чарівна дівчина стоїть у вишуканій сукні, з дуже пишною спідницею. Ця спідниця одночасно слугує столом, на якому витончено розташовуються легкі закуски, напої, фрукти або десерти. Образ «Леді-фуршет» може бути різним. Приміром для світського рауту, весілля або бізнес-фуршету ідеально підійде варіант в «класичному» виконанні, у золотистих тонах. На приватній вечірці, або новорічному корпоративі, коли в меню є японські закуски, підійде образ загадкової гейші.

Дівчата, одягнені в костюми ХVIII століття, зокрема їх пишні спідниці, є не тільки прикрасою, але й фуршетним столом. «Леді-фуршет» підносить напої та частування, розважає світською бесідою, створює святковий настрій, а при бажанні із задоволенням сфотографується з гостями. Якщо на початку заходу гості дещо скуті, інколи незнайомі один з одним, то поява «Леді-фуршет» допоможе створити невимушену, святкову атмосферу, зацікавить гостей новизною ідеї і покладе хороший початок для неперевершеної вечірки. Естетичність і витонченість - ось головні якості «Леді-фуршет». Вона здатна органічно вписатися в програму будь-якого заходу і стовідсотково залишить у гостей найкращі враження.

Здивувати гостей дуже просто! Варто лиш цього захотіти.

Весільний портал «Пара молода»
12.05.2010              сьогодні 1, з початку місяця 24, всього 6719◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info