ІІІ Міжнародний Форум Івент індустрії EIF2020


 
◄ Попередня   Наступна ►

LICORОптова швейна фабрика Licor Company

Компанія-виробник "Licor" працює понад 15 років на весільному ринку і завоювала хорошу репутацію і довіру в країнах СНД, Європі та Азії, завдяки високій якості, вишуканості моделей і прийнятними цінами!

Наші дизайнери і конструктори створюють вишукані й неповторні моделі, використовуючи сучасні тканини і методи, дозволяючи нашим партнерам купити весільні сукні оптом за ціною виробника Україна.

Ми пропонуємо Вам купити весільні сукні оптом, встановлюючи вигідну Вам вартість і гарантуючи бездоганну якість нашого товару. На нашому сайті ви також можете купити вечірні сукні оптом від виробника LICOR. Серед усього представленого різноманіття моделей кожна дівчина зможе вибрати саме таке плаття, в якому вона буде відчувати себе бездоганно.

Так само представляємо вашій увазі дитячі святкові наряди для маленьких модниць! Нехай ваше свято прикрасять принцеси одягнені в казково-красивих сукнях!

Продукція TM Liсor вже багато років постачає свої весільні сукні оптом в Росію, Польщу, Білорусію, Румунію, Болгарію, Казахстан та інші країни.

Сайт: https://licor.com.ua
16.09.2019              сьогодні 3, з початку місяця 42, всього 352◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info