Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Навіщо жінці потрібен чоловікНайважливіше, на мій погляд, питання для сучасної жінки «Навіщо мені потрібен чоловік?» Незнання відповіді на це питання і псує життя сучасної жінки. Я спілкувалася на цю тему з багатьма жінками. Повірте: це розумниці-красуні, як правило, забезпечені, комунікабельні, господині і... самотні. Самотні не тому, що не можуть знайти чоловіка. Думаю, що залицяльників у них вистачає. Вони не можуть собі уявити, для чого їм потрібний чоловік в їх повсякденному житті.

Думки в голові приблизно такі:
- Навіщо я під нього підстроюватимуся, якщо мені і без нього добре?
- Навіщо я обмежуватиму свою свободу?

Коли я починаю питати, НАВІЩО потрібен чоловік, то зазвичай чую вельми стандартні відповіді:
- щоб по господарству допомагав
- щоб дитину народити
- щоб грошима допомагав
- щоб будинок побудував
- щоб розважав
- щоб...

Погодьтеся, що за всіма цими пунктами жінка з успіхом справиться і сама:))) До того ж діти з пробірок сьогодні вже не фантастика. Дорогі мої, милі пані, ну навіщо ж він вам тоді потрібний?:))) Все те ми можемо, все уміємо. І будинок побудувати, і дитину народити, і виховати, і гроші заробити. А з чим не справимося, так наймемо фахівців (це я про ремонт, а не про зачаття, хоча... І секс з самою собою, дійсно, хороший - себе-ж то краще знаєш, нічого пояснювати не потрібно, соромитися не потрібно, комплекси долати і т.д.

Зверніть, будь ласка, увагу на цей список. Пошукайте, чи є в нім пункти про те, що жінка збирається давати своєму чоловікові. Не знайшли? На жаль. Немає їх там. Сучасна жінка - це жінка-споживач. Вона хоче отримувати. А віддавати не хоче. Я не про тіло веду мову. Я про душу. Що ви готові давати своєму чоловікові? Чи готові ви його розуміти, приймати таким, яким він є, вислуховувати його страхи і старатись зрозуміти, допомогти, направляти, не штовхаючи, надихати, не вказуючи? Готові. Навряд чи. Чому? Тому що це важко. Тому що в переважній більшості випадків перед очима поведінкові стереотипи батьків, які штовхали, вказували, примушували. Це я про дружин.

Я якось починала питати у своїх подруг про те, навіщо їм чоловік. Вони говорили: для щастя. Чесно кажучи, для мене це дуже абстрактна категорія «щастя». Я люблю розкласти по поличках - так, щоб кожен пункт можна було «помацати». Я приведу свій список, а ви почитайте, можливо, щось здасться вам близьким. Але пам'ятайте: кожен пише ці критерії для себе сам, пропускаючи їх через себе. Тільки тоді вони стають реальністю.

- я хочу, щоб поряд була людина, якій можна було б все розповісти, який зрозуміє, в усякому разі захоче зрозуміти

- з яким я зможу розділити і проблеми і радісні хвилини. І цього не зможе зробити подруга - у неї своя сім'я, вона може тільки іноді вислуховувати. Мама або критикуватиме, або плакатиме поряд. Деякі мами дуже сльозоточиві з приводу долі дочок.

- я хочу, щоб ця людина була рівна мені по розвитку, по духовному зростанню - інакше мені буде з ним нудно. Іншими словами, щоб я могла обговорити з ним цікаві теми і вислухати те, що він захоче сказати, те, чим він захоче зі мною поділитися.

- я хочу, щоб у нас був чудовий секс, тому що секс з улюбленою людиною, яка ще і є твоїм чоловіком, - ні з чим не порівняти - це феєрія - це комплекс відчуттів, довіри, експериментів, розуміння. При цьому, щоб він не пред'являв мені притензії, якщо моя голова продовжує працювати, навіть коли стосується подушки.
Щоб він все це розумів. І – зверніть увагу - щоб я теж могла його зрозуміти, якщо у нього будуть якісь «закиди» із цього приводу.

- я хочу, щоб ми створювали загальне для нас майбутнє. Ні з коханцем, ні з другом цього не створиш. Це все тимчасово.

- я хочу народити від нього дитину - напевно, це вищий показник довіри до чоловіка. Тому що жінка підсвідомо відчуває, від кого вона готова народити здорового малюка, продовження роду. 

Пунктів можна придумати масу. Я свого часу розписувала багатосторінкові списки. І знаєте до чого прийшла у результаті? Я хочу, щоб про мене піклувалися. І хочу піклуватися про цю людину. Це мій пункт. Можливо, для когось він теж виявиться важливим, головним. До речі, мій чудовий чоловік з'явився десь через три тижні після цього розуміння. Це до питання про мого чоловіка.

При відповіді на це важливе питання, яке може зайняти у вас немало часу, варто робити і інші речі. Розкривати себе, шукати себе, ставати самодостатньою, цікавою самій собі. Тим самим, ви уникнете надалі проблем з ревнощами, страхом перед тим, що він піде до іншої. Від розуміючої, приймаючої, цікавої жінки чоловіки не йдуть. Їм просто немає чого це робити. Також ця жінка не боятиметься втратити, тому що у неї вже є все - у неї є вона сама. А чоловік потрібний для більшого. Для чого?:)) Думайте. Шукайте.

І не потрібно плутати любов до дитини і любов до чоловіка. Це різні речі. Різні види любові. Дитина виросте і вилетить з гнізда. А ви залишитеся з чоловіком. Або він з вами. А точніше разом.

Наше життя наповнене страхами. Саме вони заважають робити вибір, відкриватися, розуміти, приймати. Уважно подивіться на свої страхи. Проаналізуйте їх. Це не чоловіків навколо мало (як бояться жінки - раптом на їх частку чоловіка не дістанеться) а страхів всередині багато.

Автор: Катя Мануковська.
13.11.2010              сьогодні 1, з початку місяця 81, всього 6509◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info