Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

ЛІМУЗИН: автомобіль для щастя!Це авто має не лише подовжений кузов, але й довгу історію, довжелезний послужний список та перелік нагод, задля яких його варто взяти напрокат. Але усе по черзі…

Отже, почнемо з історії. Виявляється, саме лімузин був першою машиною, яку почали здавати в оренду. Справа в тому, що на момент свого створення він був радше експериментом, забавкою американських механіків-віртуозів, які розрізали кузов звичної автівки і видовжили його… Довівши цього «франкенштейна» серед авто до пуття, майстри зрозуміли, що продавати таку диковинку – недалекоглядно. Тож вирішили здавати лімузин напрокат.

Згодом лімузин став на конвеєрне виготовлення у гігантів автомобілебудування, найвідомішим з яких, звісно, є Лінкольн. Цей завод випускав не просто «довгі машинки», а представницькі лімузини класу «люкс» для американських президентів та зірок Голівуду.


 
Сьогодні лімузин вже не дивина і не привілей виключно багатих та успішних. Він став доступнішим, але від того не менш презентабельним та розкішним. Тож його з радістю запрошують у весільний кортеж, а ще… Власне, з яких нагод сьогодні замовляють лімузин напрокат ми вирішили запитати у Мар’яни Якубович - власниці весільної агенції «Масея». Адже саме ця агенція першою у Тернополі поселила у своєму автопарку лімузин.

Мар’яна Якубович: «Лімузин, безумовно, найчастіше замовляють наречені. І хто б тут сперечався, що для такої події дане авто пасує якнайкраще, підкреслює величність, важливість весільного дня, робить його ще урочистішим і піднесеним. Але ж весілля – не єдине свято у житті, чи не так? Тож нагод побалувати себе та близьких представницьким кортежем насправді значно більше. Так, у нас часто замовляють лімузин на парубоцькі та дівич-вечірки, на побачення-сюрпризи з приводу якихось сімейних річниць. Прогулянка містом на лімузині – це сам по собі гарний подарунок, скажімо, на день народження (і не лише для дорослих, але й для дітей). Думаю, кожній жінці було б приємно, якби чоловік забрав її із первістком з пологового саме на цьому авто… Словом, приводів для того, щоб замовити лімузин і так вдосталь. А в тих, хто не чекає на свято, а завжди готовий сам створити його для рідних людей – їх ще більше :)».

Замовити лімузин можна за тел.: (096)740-84-14
Текст: Валерія Климчук


27.10.2012              сьогодні 1, з початку місяця 16, всього 4180◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info