Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Lovestory Ярини і Назара: пристрасть з першого поглядуЦя фотоісторія – про любов без пояснень: коли усе очевидно з найпершого погляду. Ярина та Назар одразу зрозуміли, що зустріли своє щастя, вже у день знайомства. І це особливе відчуття єдності двох душ передала у зйомці їхньої історії кохання OKSANA KUKURUZA Photography.Коли Ярина і Назар побачились вперше, то одразу впізнали один в одному рідну душу, саме ту половинку, яку кожен з них так довго шукав і от нарешті знайшов. Познайомила закоханих – музика, точніше спільний  концерт, на якому вони виступали, позаяк обоє музиканти. Вони відразу обмінялись соц.мережами – і відтоді почали спілкуватись щодня.


Перші побачення, походи в кіно, прогулянки, відпочинок на природі… Ярина і Назар просто розчинялися один в одному і хотіли проводити кожну хвилинку разом. Тож за кілька місяців хлопець запропонував коханій провести разом все життя. І за рік після знайомства молоді люди вже стали сім’єю. А всю романтику і пристрасть своєї історії кохання вирішили зберегти на світлинах, довіривши зйомку Lovestory фотографу Оксані Кукурузі.


«В день фотосесії ми почували себе дуже комфортно, тому що з нами працювали чудові професіонали своєї справи, - ділиться спогадами про зйомку Ярина. - Нам було легко відтворити всі емоції для романтичної фотосесії, тому що ми просто були самі собою, такі як ми є в реальному житті. Мені здається, що від нашого кохання флюїди заповнюють все навколо».

«Яринка і Назар - особлива пара, їхня дійсна реальність прекрасніша за казку,
- розповідає про молоду пару автор фотосесії. – Саме це я і прагнула передати у їхній  Lovestory: відтворити ту атмосферу і ті емоції, які насправді є в їхньому житті. З ними було надзвичайно легко працювати, бо вони були такими, якими є насправді».

Фото: Oksana Kukuruza
Декор: Студія декору Юлії Луцини
Візаж: Ірина Садецька


03.04.2017              сьогодні 1, з початку місяця 17, всього 2315◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info