Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Любов як в індійському кіноІсторія цих закоханих наче списана з сюжетів «болівудських» стрічок. Усе за законами жанру: він і вона закохалися, вирішили побратися, але його батьки не дають благословення. Та, як і будь-яке індійське кіно, усе закінчилося «хепіендом» - весіллям.

Весільна історія Ольги та Мітула
Тернополянка Оля та Мітул, британський підданий індійського походження, познайомилися у Бельгії, де стажувалися від міжнародної молодіжної організації AIESEC. Три місяці Мітул наполегливо добивався прихильності українки: робив приємні сюрпризи, завжди зустрічав в аеропорту, був постійно поряд… Зрештою, Оля відповіла взаємністю, а за рік молоді люди вирішили одружитися. Мітул здогадувався, що його вибору батьки не надто зрадіють, адже індійська культура не вітає шлюбів з іноземцями. І був правий. Мати сприйняла новину стримано, а батько був категорично проти і попросив залишити будинок за тиждень. Та поки Мітул збирав речі, батьківське серце пом’якшало. «Добре, я приймаю твоє рішення, - сказав тато. – Але спершу ми хочемо познайомитися із твоєю обраницею».
Що було далі – розповідають герої історії.

Ольга:
«Коли я приїхала знайомитися з батьками Мітула, на мене чекав надзвичайно теплий прийом. Вони – дуже гарні і щирі люди. Тоді я зрозуміла, що українська та індійська культури дуже схожі і ми зможемо поєднати їх не лише у подружньому житті, але й на весіллі. Стиль святкування був європейським, а от обряди – відповідними до звичаїв наших народів. Так, у мене було три дружки, одна з яких – заміжня. (В Індії це вважається дуже гарною прикметою). Батько Мітула подарував і нам, і гостям чудові пісні індійською мовою. А моя хресна мама з подругою та її донькою виконали індійський весільний танець, в кінці якого одягли на нас з Мітулом вінок вічного та щасливого кохання із червоних гвоздик. Наступного дня ми були у національних костюмах: я – в індійському сарі, а Мітул – в українській вишиванці. Цим ми засвідчили, що поважаємо один одного та культури наших народів».

Весільна історія Ольги та Мітула

Мітул:
«Перед першим візитом в Україну (рік тому) я очікував, що мені тут сподобається. Адже батьківщиною такої красивої та доброї дівчини, як Оля, може бути лише дивовижна країна .І я не помилився: мальовнича природа, щирі та добрі люди… А цього разу я ближче познайомився і з українськими традиціями. Враження позитивні, попри те, що бути учасником деяких звичаїв не так легко. Зокрема, під час викупу нареченої я так розхвилювався, що на питання дружок «Чому ми повинні віддавати тобі Ольгу?» відповів: «Уявлення не маю». А потім ще й забув у конверт викуп покласти… Мені взагалі пощастило, що дружки здалися. Тому що немає в світі стільки грошей та дарунків, які справді гідні Ольги. Зворушливим для мене також було благословення батьків, перший танець, «покривання» нареченої свекрухою. Українське весілля дуже красиво поєднує любов, повагу та щастя. І я й не хотів би святкувати своє одруження іншим чином».

Автор: Валерія Климчук.
Джерело: весільний журнал «До і після ВЕСІЛЛЯ»
25.10.2010              сьогодні 1, з початку місяця 21, всього 7387◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info