Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

ЛЮДМИЛА ЯСІНСЬКА: про себе, шоу-бізнес, весілля та Новий рікПерш ніж брати інтерв’ю в Людмили Ясінської я зателефонував до її друзів, знайомих та колег. Звичайно. Не до всіх, адже коло спілкування співачки дуже й дуже широке. Моє запитання до них було просте: „Хто для Вас Людмила Ясінська?”. Відповіді людей були короткі і дуже різні: „співачка”, „бізнесвумен”, „дизайнер”, „хореограф”, „студентка”, „викладачка нарисної геометрії”, „працьовита бджілка”. І це лише мала частина почутого.
Відверто кажучи, здивувався: „Невже все це поєднується в одній білявці?”.
Тож ви розумієте, з якою цікавістю я їхав на інтерв’ю з пані Людмилою.

Людмила Ясінська, співачка, хореограф

 
ПРО СЕБЕ

- Доречною щодо тебе буде, мабуть, цитата з фільму „Кавказька полонянка”: „ Активістка, комсомолка, спортсменка ”... Чи не складно поєднувати рекламний бізнес, освіту, шоу-бізнес, творчість та викладацьку діяльність? І чи можливо взагалі усе це поєднати?
– Я ж поєдную. І завжди намагаюсь досягти визначеної мети. Завершити розпочату справу. Якщо є щось, у чому «відчуваєш себе», – це потрібно розвивати та реалізовувати. Кажуть: „У кожному з нас спить геній, і щодня все міцніше та міцніше”. Так-от, свого генія я пробуджую кожного ранку, і в нього немає жодних шансів заснути. І що справді важливо – поруч зі мною є рідні люди, які підтримують мене та розуміють.

- Усе ж, коли гнатися за двома зайцями, то втечуть обидва.
– О! (сміється)У мене тих зайців, напевно, два плюс два. Якщо не більше. Та є й інша приказка: „І швець, і жнець, і на дуді грець”. Я належу саме до такої категорії людей.

- Але доба має всього 24 години. Коли ж ти усе встигаєш?
– Так, усього двадцять чотири (зітхає). Доводиться використовувати їх усі. Адже щоденний перелік справ у мене вміщується на двох аркушах формату А-4. До 18-ої я працюю у рекламному агентстві „Студія Ясінської”, потім маю репетиції, тренування, а вже після 24-ої є час і для себе. Інколи репетицію проводжу просто в машині. Ставлю “мінусовку” (інструментальна фонограма для пісні) і співаю.

- І все це заради чого?
– Заради майбутнього. Передусім – реалізація себе як особистості, а потім, як і кожна жінка, мрію про щасливе сімейне життя та здорових діточок. Взагалі дуже люблю дітей. Хай це звучить дещо банально, але для кожної жінки ці події в житті супроводжуються особливими відчуттями і вони для кожного свої. Тому за висловом: „Хочу одружитися, народити дітей” стоїть реальне життя, справжні та щирі стосунки.

- Такі самі, як і в пісні „Тобі?”
– І в ній також. Коли людина закохана, вона наче дитина – стає більш відкритою, відвертою, добрішою, безпосереднішою. Кохання окрилює, робить сильнішим. І говорити про це – одне, а відчувати... Без цього життя не повне.

ПРО ШОУ-БІЗНЕС

- З ким із українських співаків ти пішла б у розвідку?
– У нашому шоу-бізнесі є дуже талановиті особистості і в кожного є щось своє.

- Кажуть, що в Україні у шоу-бізнесі все не так легко і просто, як здається на перший погляд…
– Так, тут – і сварки, і недоспані ночі, і невизнані генії. У 90-х, коли все лише починалося, пісні народжувалися від душі, а зараз їх пишуть здебільшого «під формат». Лише одиницям вдається відстояти свій стиль, зберегти своє обличчя і повноцінно самовиразитися у рамках форматів.

- І серед тих, хто зміг усе поєднати, звичайно ж, Людмила Ясінська?
– Намагаюсь поєднати. Були різноманітні пропозиції щодо участі у проектах від знаних продюсерів, але я хочу зберегти свій образ. Він мені імпонує.

ПРО ВЕСІЛЛЯ

- Коли ж буде весілля Ясінської?
- Не знаю. На найближчий час цієї надзвичайної та важливої події не заплановано.

- А яким же воно тоді буде?
– Яскравим та неординарним! І найприємнішими подарунками будуть виступи колег-артистів! А потім запросимо найближчих людей, близьких друзів, батьків і поїдемо… на безлюдний острів.

- Тепер мені зрозуміло, чому ти так багато працюєш. На таке весілля потрібно багато грошей.
– (сміється)

- Що ти порадиш тим, хто планує одружитися?
– Раджу доручати організацію весілля професіоналам. Людям, які яскраво провели не одне весілля та знають і можуть попередити різні казусні моменти. Адже так значно простіше, бо весілля – це велике, справді важливе родинне свято і не варто його дорогоцінні миті розмінювати на організаційні питання. У Львові безліч агенцій, багато фахівців, вибрати є з чого і з кого. Тому радьтеся з друзями, родичами – та насолоджуйтеся.

- А крім організації весілля?
– На мою думку, особливу увагу потрібно надати постановці весільного танцю. Здається, дрібниця, але якщо продумати кожну деталь, то звичайні танцювальні рухи перетворяться на щире освідчення в коханні. Це не обов’язково має бути повільний танець. Пофантазуйте, що для вас ближче: рок-н-рол, танго, латина чи справжній віденський вальс?

ПРО НОВИЙ РІК

- Співаки та артисти зазвичай зустрічають Новий рік на сцені. Коли ти востаннє проводила новорічну ніч із сім'єю на домашній канапі?
- Чесно кажучи, вже не пригадаю. Та в моєму розумінні зустріч Нового року – це подія, яку можна відсвяткувати і 1-го і 2-го січня, головне – хороший настрій і рідні люди поряд!

- І підготовка до Нового року у тебе, так розумію, проходить не на кухні?
– На кухні, але на іншій (усміхається): зараз в основному на музичній та поліграфічній. Разом з балетом розпочали готуватися ще у жовтні. Розробляємо новорічне шоу, костюми, підбираємо пісні, потім будуть репетиції.

- А поліграфічна кухня?
– Зараз готуємо цікавий проект під назвою „Новорічний Львів”. Це буде рекламно-інформаційний каталог про святкування Нового року: місця, де можна його провести, кого запросити, організації які можуть у цьому допомогти. Адже Львів має великий своєрідний потенціал і хочеться всім про нього розповісти!

Вітаю всіх читачів з прийдешніми святами! Нехай удача та кохання, радість і добро оточують Вас щодня і щохвилини. Нехай доля Вам усміхається, а ангел оберігає від смутку та незгод. Приємних Вам передсвяткових приготувань та щасливого Нового року!

Автор: Макар Жук
Джерело: весільний журнал
«Наше ВЕСІЛЛЯ»
17.12.2009              сьогодні 1, з початку місяця 29, всього 9492◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info