Каталог-планувальник Пара молода


 

Lunet JewelleryКомпанія, яка виготовляє ексклюзивні ювелірні вироби. Ваш задум - це наш виклик! І ми готові зробити усе необхідне, аби подарувати Вам можливість пронести свій найцінніший спогад через усе Ваше життя.

Адреса:
м. Тернопіль, пр-т. С. Бандери, 63

Телефон:
(098) 185-01-19

websiteinstagramfacebook

 
Lunet – компанія, яка виготовляє ексклюзивні ювелірні вироби із справжнього золота 750 та 585 проби, срібла 925 проби і прикрашаємо діамантами. Усі коштовні  камені пройшли сертифікацію і підтвердження найкращих гемологічних лабораторій світу.

Ми зуміли створити команду з професійних майстрів ювелірної справи та 3D модельєрів, які чітко розуміють історію, ідеологію та техніку виготовлення ювелірного виробу.

У наявності є широкий асортимент вже готових прикрас за доступними, конкурентними цінами. Оскільки ми являємось виробниками, а не посередниками.

Також пропонуємо клієнтам взяти участь у розробці індивідуальних прикрас з унікальним авторським дизайном. Наносимо гравіювання за допомогою найновіших лазерних технологій, щоб ця прикраса неодмінно стала Вашою сімейною реліквією.

Усі вироби проходять строгий контроль на кожному етапі виробництва. Клеймування в Державній пробірній палаті є підтвердженням якісної роботи.

Lunet – небанально про красиве!


сьогодні 1, з початку місяця 54, всього 574

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info