Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

«Lviv Wedding Show». Інтерв'ю з організатором23-24 березня 2013 року у виставковому залі Шувар Експо пройшла спеціалізована весільна виставка «Lviv Wedding Show». Як нам стало відомо, організатором та натхненником виставки стала Лана Карпович, власниця тернопільської весільної агенції "BRIGIDA".

Саме вона домовилася про участь у виставці відомого весільного декоратора Престона Бейлі, який вперше приїхав до Європи завдяки її зусиллям. Адже до того, як подібна ідея виникла у Лани Карпович, ніхто не зважувався запросити гуру світової весільної флористики. При цьому він був дуже вражений привітністю та щирістю українців. Про всі його думки можна буде дізнатися вже незабаром, адже свої враження від візиту в Україну він пообіцяв висловити у своєму особистому блозі.

Також відвідувачі виставки могли збагатитися досвідом весільного тренера з Росії Дарії Бікбаєвої. Якщо Престон Бейлі говорив більше про флористику та оздоблення весілля, то Дарія Бікбаєва розповідала про бізнесові аспекти організації весілля, про те, чим привабити клієнта та які новинки можна запропонувати.

Виставка у Львові відбулася на найвищому рівні. У ці дні Західна Україна саме потерпала від снігового колапсу. Однак і це не завадило бажаючим потрапити і на зіркові тренінги, і на саму весільну виставку. Адже завітали до Львова не лише представники з різних куточків України, але й з Росії та Казахстану Що особливо приємно здивувало, за словами Лани Карпович, то це те, що по завершенню першої виставки уже зголосилося чимало бажаючих до участі у наступній. Отже, другій весільній виставці у Львові – бути! Представники компанії "BRIGIDA" уже міркують, кого можна запросити до участі, аби вкотре здивувати Україну. А детальніше дізнатися про те, як проходила виставка у Львові можна дізнатися, переглянувши відео.
 

Весільний портал Пара молода
11.04.2013              сьогодні 1, з початку місяця 29, всього 3178◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info