Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Лимонно-лаймове весілля від Gold AppleВтомилися від похмурих картин пізньої осені? Маємо для вас ковток лимонадного настрою – свято з яскравою кислинкою, веселими барвами, душевним і теплим арт-декором. Вам сподобається цей тонізуючий фреш краси з лимонів і лаймів, який студія декору Gold Apple створила на весіллі Анни та Юрія…

Лимонно-лаймове весілля Анни та Юрія від студії декору Gold Apple #GoldApple
Римські легенди розповідають, що звістка про одруження Юпітера та Юнони дісталася богині Землі тоді, коли вона саме ласувала лимонами. Так цитрина стала одним з «найвесільніших» фруктів древніх римлян: вони використовували її у шлюбних церемоніях.


 
Втім, і на сучасних весіллях соковитий сонячний лимон бажаний гість, бо його колір – це символ доброго початку, гарного настрою і гармонії. А ще тому, що цитрусові просто красиві і з їх допомогою можна створити, направду, життєрадісні, чарівні і «теплі» декорації. Як це, наприклад, зробила студія декору Gold Apple на весіллі Анни та Юрія.

Лимони та лайми на цьому святі декоратори поєднали із флористикою співзвучних кольорів: гортензією, хризантемами, трояндами, альстромеріями. Такі квітково-цитрусові композиції прикрашали гостьові столики, фото- і wellcome-зону, президіум молодят… А щоб атмосфера свята була не надто урочистою і офіційною, почесне місце в оформленні зайняли прості, але яскраві арт-елементи. Гірлянди з паперових силуетів фруктів; принти половинками лимонів і лаймів, вмочених у жовту і зелену фарби; дерев’яні вказівники, розписані наче дитячою рукою; друковані «лимончики побажань», - все це додавало весіллю Анни та Юрія легкого, веселого, лимонадного настрою.


 
І щоб його відчути, насправді, забракне слів. Дивіться фото, насолоджуйтесь атмосферою витонченого і, водночас, душевного сімейного свята. Та черпайте натхнення, якщо ви саме збираєтеся приготувати такий стильний фреш з лимонів, лаймів і творчості для власного весілля…
 
Декор: студія декору Gold Apple
Фото: Юрій Маленко
Текст: Валерія Климчук, весільний портал Пара молода


16.11.2015              сьогодні 1, з початку місяця 28, всього 3433◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info