Весільні сукні ТМ Хадасса (Hadassa)
 


 

СексМаркетСекс шоп. Інтернет магазин СексМаркет - один з найбільших майданчиків на території України з продажу товарів для дорослих. Самостійно імпортуємо більшість продукції, утримуючи мінімальну ціну.

Ціна від: 74 грн.

Адреса:
Київ, Бориса Житкова, 9

Телефон:
(068) 599-27-07

Сайт: sexmarket.ua

Безумовно, весілля - одне з найбільш знаменних подій в житті чоловіка і жінки! Як правило, на це торжество запрошують величезну кількість гостей, перед якими стає нелегке питання - "Що подарувати молодятам?".

Найчастіше гості йдуть по шляху найменшого опору і в якості подарунка вибирають гроші. Ближчі до нареченого і нареченої люди, дарують нішеві подарунки в яких потребують Молодята. Наприклад, заможні батьки дарують своїм дітям жилплощу, або подорож в екзотичні країни. Мами і тата, які не мають багато грошей, дарують відносно недорогі, але потрібні в побуті речі. Серед них холодильники, пральні машинки, м'ясорубки, набори посуду або постільна білизна.

Друзі молодих намагаються вибрати більш екзотичні подарунки, щоб виділитися від інших гостей і запам'ятатися молодятам на все життя. Одним з таких подарунків може бути іграшка для дорослих придбана в сексшопі. Можливо, на перший погляд, таке рішення здасться дивним, але якщо подивитися на нього з іншого боку, то можна розгледіти виправданість пікантного подарунка.

Ніхто не сперечатиметься з тим, що секс грає важливу роль в сімейному житті. Якщо між чоловіком і дружиною зберігається пристрасть в ліжку, то їх шлюб залишається міцним, незважаючи на прожиті разом роки. Те ж саме можна сказати і про зворотне. Незадоволеність сексуальним життям - одна з найпоширеніших причин по якій розходяться подружні пари. Сексі-іграшки з інтим магазину допомагають урізноманітнити постільні ігри і підтримують пристрасть на високому рівні.

Якщо ви з нами згодні, але вважаєте подарунок у вигляді секс-іграшки дикістю, яку ніхто не зрозуміє, пропонуємо подарувати товар з секс-шопа в якості додаткового бонусу.

Виглядати це може таким чином. Під час загального дарування подарунків ви вручаєте молодятам звичайний, стандартний для святкування шлюбу презент. А коли гості трохи вип'ють, стануть веселими і розкутими, попросіть хвилину уваги і під відповідний тост вручіть інтимну іграшку. Запевняємо вас, ця подія стане однією з центральних на торжестві і її запам'ятають не тільки молодята, але і всі гості! При цьому, вас ніхто не засудить, а навпаки, знайде дуже веселою і сучасною людиною.

Вам подобається ця ідея? Тоді відвідайте наш інтим-магазин! У СексМаркеті продається більше 12 000 товарів для дорослих, більшість з яких ми імпортуємо самі, що дозволяє робити на них мінімальну націнку. А якщо не знаєте, що подарувати молодятам - сміливо задавайте питання нашим консультантам по телефону, вайберу або поштою. Ми допоможемо зробити оптимальний вибір.
сьогодні 3, з початку місяця 26, всього 1157

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2019 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info