Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Мальчішнік – дєвішнік або Як провести холостяцьку вечірку – поради весільного консультантаКоли я почав писати цю статтю, згадався мені один випадок, який трапився з моїми знайомими недавно на весіллі. Наречений приїхав до своєї нареченої у найважливіший день їхнього спільного життя. Зранку чоловіка ледве розбудили, він схопив букет, ледве одягнувся. Тим часом в його очах читалось прохання – пристрельте мене або покладіть спати. І коли закінчились всі процедури з викупом брами, коли він прийшов додому до молодої і вони почали кланятись батькам та просити благословення, чоловіку стало погано. Річ у тому, що напередодні він побував на «мальчішніку»…
Мальчішнік – дєвішнік або Як провести холостяцьку вечірку
Загалом же, «дєвішнік» і «мальчішнік» – це давня традиція, яка була започаткована ще давним-давно в Європі. Тоді молоді чоловіки зустрічалися під час співів, а спеціальними ритуальними танцями закінчували парубоцьке життя хлопця. Дівчата ж зустрічалися і разом співали, вишивали та плели віночки. В Україні це було щось на кшталт вінкоплетення. Але «дєвішніки» і «мальчішніки», які зрештою прийшли до нас, стали сучаснішими, з елементами еротизму, а, можливо, і з втратою духовності. Не берусь судити погано це чи добре, адже кожен має вирішувати сам. Єдине, на що я завжди наголошую всім молодятам: ніколи не робіть того, про що потім ви могли б пошкодувати. Це стосується і безпосередньо до весілля, і до дошлюбного періоду і до подружнього життя.

Отже, робити чи не робити «дєвішнікі» та «мальчішнікі» і якщо робити, то як.

По-перше, «мальчішнік» або «дєвішнік», які останнім часом стало модним відзначати перед весіллям, потрібно планувати заздалегідь. Насамперед треба самому собі дати відповідь на запитання потрібна мені така вечірка чи це просто данина моді. Якщо відповідь негативна, то далі цю статтю читати вам не обов’язково.

Якщо ж відповідь позитивна, йдемо далі. По-перше, треба спланувати день, коли вечірка має відбутись. Такий день, на моє глибоке переконання, повинен бути за два дні до весілля як мінімум. Найкраще це зробити за тиждень, адже якщо вечірка буде відбуватися за 2 тижні або більше до весілля, то вона має шанс повторитися безпосередньо і перед весіллям. За 2-3 дні до весілля цю вечірку зробити найкраще, адже саме тоді до вас приїдуть друзі чи родичі з інших міст, які підуть на ваше святкування і буде, як кажуть, «повний склад». У жодному разі не слід проводити таку вечірку перед самим днем весілля. Підтекстом цього всього є звичайна тенденція людини до здорового сну. До речі, невиспана молода на весіллі - це гірше, ніж п’яні музиканти, як каже народна мудрість. А у іншій народній мудрості йдеться про те, що п’яний молодий – до веселого весілля.

А ще парам, які хочуть зробити «мальчішнік» або «дєвішнік», я завжди раджу зробити це у будній день. Тут ми вбиваємо декілька зайців, адже по-перше, ресторани, бари чи сауни, де таку вечірку можна провести, не так завантажені. По-друге, ваші друзі та гості на другий день мають іти або в інститут, або на роботу і не будуть засиджуватись до самого ранку і вечірка закінчиться раніше. Тут ми вбиваємо третього зайця, бо ви зможете перед весіллям відпочити. Тепер найголовніше завдання і саме основне питання - це напрямок вашого «дєвішніка» або «мальчішніка». Що мається на увазі? Це може бути проста п’янка, під час якої зустрілись друзі, випили літру-другу горілки, шампанського або вина, поговорили і розійшлись. В чоловіків бувають ще такі п’янки, які називаються чоловічими або так званими «пацанячими п’янками». Під час них чоловіки просто напиваються, після чого спілкуються. Але й можна комусь морду побити і дружно розійтися задоволеними собою.

Також бувають не просто п’янки, а вечірки з дівчатами, у випадку «мальчішніка», та вечірка з пацанами у разі «дєвішніка».

Ваші «добрі» друзі починають запрошувати стриптизерш, танцюристок, які танцюють та розігрівають, вашу і так розігріту алкоголем кров та уяву, і після цього йдуть. Але є, ще «кращі» друзі, які розігрівають вас танцюристками, а після цього приводять дівчат, які, власне кажучи, не будуть виступати, і за немаленьку суму зовсім не проти, щоб ви з ними порепетирували вашу першу шлюбну ніч. Вам потрібно знати, чи надійні друзі, які вам це запропонували, чи надійний той заклад, який вам це запропонував, і, щонайперше, чи потрібно це вам особисто. Задайте собі запитання чи варте таке прощання з холостяцьким життям ризику потім знищити свій шлюб. Якщо у вас є відповідь, я за вас дуже-дуже радий.

У випадку простої чоловічої п’янки також дуже важливо виділити суб’єктів, які можуть почати конфліктувати один з одним. Є дуже популярний різновид чоловічого відпочинку –биття морд. Якщо нема кому бити морду чужому, то починають загострювати ситуацію, провокувати конфлікт для того, щоб побити морду один одному. Таких суб’єктів треба ізолювати і або не запрошувати на «мальчішнік», або, якщо це неможливо, наливати у їхні келихи менше алкогольних напоїв. Якщо і це неможливо, слід старатись переключити їхню увагу на щось інакше. Наприклад, на тих самих дівчат-стриптизерш, якщо вони будуть. Якщо ж дівчат не буде, треба створити таким чоловікам атмосферу, аби вони відчували, що потрібні, задавати їм питання. Намагайтеся, щоб вони про щось розповідали, провокували дискусії. Запитайте, наприклад, їхню думку про політику в країні, газову війну і цим спровокуйте довгу розмову. Треба, аби вони були зайняті і відчували свою значущість. Звичайно, дуже складно, коли таких чоловіків є декілька. Адже коли їх є двоє чи троє в компанії, вони можуть почати конфліктувати на будь-яку із запропонованих тем і тоді треба щось для них вигадати – можливо, якусь гру чи щось інше.

Ліквідація наслідків – це зустріч на наступний день зі своїм коханим чи коханою і те як ви будете дивитись йому чи їй в очі - щиро і зі спокійною совістю. Після вдалого гуляння не забудьте скористатися «Алказельцером». Але якщо не хочете його вранці вживати, не слід змішувати різні види алкоголю напередодні. Якщо п’єте горілку – пийте тільки горілку. П’єте віскі – дотримуйтеся на вечір тільки цього напою. У жодному разі не змішуйте виноградні спирти, тобто коньяк, вино, шампанське, з пшеничними спиртами – горілка, віскі. І якщо починаєте пити лікери або коктейлі, то будьте з ними дуже і дуже обережними.

До речі, фотографії, де ви невинно сидите на стільчику, а біля вас танцює стриптизер чи стриптизерка, які з’являються в Інтернеті або на мобільних телефонах ваших друзів і можуть перекочувати до мобільних телефонів подруг вашої нареченої чи друзів вашого нареченого – це міни сповільненої дії. Якщо вже таке відбулося, що біля вас терлася стриптизерка чи стриптизер танцював саме для вас еротичний танець, і якщо в цей момент вас хтось сфотографував і ви це побачили, про це, на мою думку, потрібно одразу сказати нареченому чи нареченій. Таким чином ви одразу себе відгородите від поганого у майбутньому. Можна почати словами: «Блін, ці придурки привели дівчину, посадили її на мене, щоб вона на мені танцювала, ідіоти», або: «Ці мої подружки теж дурепи - понапивалися, привели якогось стриптизера, він танцював. А вони ще й взяли мене і нафотографували». Ваше обурення буде найкращою протидією. І погодьтесь, якщо ваша половинка на мобілці через півроку, через місяць чи в день весілля, не дай Боже, побачить вашу фотографію зі стриптизером два дні до цього, його настрій буде трішечки зіпсутий, не зважаючи на всю урочистість свята. Звичайно пам’ятайте, що щиросердечне признання зменшує покарання.

А я вам бажаю щастя, здоров’я, взаєморозуміння, і звичайно, любові, любові і ще раз любові.

Ваш тамада - Юрій Шкільняк, спеціально для весільного порталу "Пара молода"
26.12.2009              сьогодні 1, з початку місяця 35, всього 14819◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info