Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Маленькі помічники на весільному святіЗгідно з прикметами, якщо на весіллі багато діток – то і в молодого подружжя невдовзі народиться первісток, а життя буде сповнене радощів. Не менше красивого символізму і в безпосередній участі маленьких дівчаток і хлопчиків у весільній церемонії. Про те, як це все організувати – читайте далі…

Дівчинка-помічниця. Головним обов’язком для дівчинки-помічниці вважається посипання дороги до шлюбу пелюстками троянд. Для цього їй потрібен гарно оздоблений кошичок і самі пелюстки, заздалегідь підготовлені. Відомо, що пелюстки троянд не тільки прикрашають весільну церемонію, але ще і символізують спільну квітучу дорогу молодят у житті. Також дівчатка можуть потримати букет нареченої і позувати для цікавих весільних фотографій разом зі своїми кавалерами.

Хлопчик-помічник. Місія хлопчика-помічника не менш важлива, адже йому довіряють найцінніше – принести на спеціальній подушечці чи блюдці обручки для молодят. Також хлопчики можуть потримати кошики з пелюстками троянд, зернинами рису або пшениці для того, щоб усі бажаючі гості змогли благословити молодят на спільну життєву дорогу, посипаючи їх і вітаючи таким чином із початком сімейного життя.


 
Кастинг. Кого ж обрати для виконання цих ролей? Сестру і брата, племінника і племінницю, похресника і похресницю… Бажаний вік для маленьких помічників – 3-9 років. Зважайте також на індивідуальні особливості дитини. Так, надто сором’язливі дітлахи можуть злякатися публіки у відповідальну мить тощо.

Вбрання. Звичайно, найкращим варіантом було б одягнути діток відповідно до стилю свята. Класичним вибором є костюмчик для хлопчика (з метеликом чи краваткою) і красива сукня для дівчинки, які б за кольором чи фасоном вдало гармонували з весільним вбранням та образом самих наречених. А маленькі помічники в ідентичних, хоча й мініатюрних, копіях одягу молодят – це взагалі один з останніх треднів.

Репетиція. За день-два перед весіллям проведіть із дітьми репетицію церемонії, - це надасть їм впевненості у тому, що вони готові і все буде добре. Постарайтеся чітко роз’яснити малим помічникам їхні обов’язки і те, чого робити не можна. Потурбуйтеся, щоб вони гарно відпочили напередодні свята. Та в жодному разі не пригощайте маленьких ласунів солодощами в день весілля, відкладіть це до початку бенкету.

Ідея для відео. У дітей можна взяти міні-інтерв’ю на тему: «Що таке любов?», «Як люди закохуються?», «Чому закохані люди одружуються?», з якого вийде чудовий відеосюжет. Таке відео з дитячими роздумами можна продемонструвати на весільному бенкеті – як один з епізодів SDE-фільму, про який «Пара молода» нещодавно розповідала.

Отже, діти на весіллі можуть бути не лише як гарна прикмета, красивий сюжет для фото і відео, але й стати активними учасниками церемонії. А ви, у свою чергу, символічно розпрощаєтесь із безтурботною юністю та станете на спільну щасливу дорогу сімейного життя, на якій колись теж пролунає дзвінкий дитячий сміх…

Текст: Юля Заремба, весільний портал «Пара молода»


02.01.2013              сьогодні 1, з початку місяця 24, всього 4832◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info