Банкетний зал Сюрприз
Весільний салон ЕЛАНА Тернопіль Весільний бренд Hadassa Jasmine Empire | Wholesale wedding dressesМедичний центр Кліеіка професора С. Хміля м. Тернопіль

 

"Марі" Весільний салонПродаж та пошиття весільних ,вечірніх та дитячих суконь!!!Якість за доступними цінами,індивідуальний підхід до кожного!!!

Адреса:
м.Івано-Франківськ,вул.Галицька,43б ТЦ"Зебра"№8

Телефон:
(096) 686-76-33

Електронна пошта: mari.vesilniysalon@mail.ru
Сайт: www.facebook.com/mari.vesilniysalon

Дорогі наречені ми пропонуєм Вамсукні створені з використанням ексклюзивних тканиннайтонших мережив і достатку ручної вишивкищо надає весільним сукням вишуканістьвитонченість і розкіш. Унікальні фасони весільних нарядів підкреслюють неповторну чарівність і красу його власниці. Ми пропонуєм Вам вибрати той стильякий буде ближчета дозволить відчути гармонію з самим собою!Дорогі наречені ми пропонуєм Вамсукні створені з використанням ексклюзивних тканиннайтонших мережив і достатку ручної вишивкищо надає весільним сукням вишуканістьвитонченість і розкіш. Унікальні фасони весільних нарядів підкреслюють неповторну чарівність і красу його власниці. Ми пропонуєм Вам вибрати той стильякий буде ближчета дозволить відчути гармонію з самим собою!
Статистика перегляду сторінки: сьогодні 1, з початку місяця 101, всього 706

Ми в соцмережах:
facebook instagram twitter google+ pinterest YouTube

Пара молода
Про нас
Реклама
Партнери
Проекти
Весільний Раут
Фотоконкурс
Каталог Пара молода

2006-2017 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info