Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Марокканське весілля Уляни і Назара – яскраво-фіолетове втілення східних мотивівПерше, що кидається в очі – це неймовірний вибір кольору. Його багато, але в міру, він присутній на столах, у декорі інтер’єру та навіть в освітленні святкового залу. Насичений, спокусливий, впевнений і дещо мрійливий – таким запам’ятався гостям фіолетовий колір весілля Уляни і Назара. 

Марокканське весілля Уляни і Назара – яскраво-фіолетове втілення східних мотивів

Це і було єдиним побажанням нареченої. Декоратори агентства «Фігаро» цю ідею обіграли не просто в чудових відтінках, а продумали все до найменших дрібниць. Вийшла вдала і завершена композиція з яскравих кольорів, екзотичного східного декору, що так гармонійно вписався в основний «фіолетовий» задум, неймовірного фуршету та затишної відпочинкової зони в марокканських традиціях. 


Вам теж захотілося зануритися в цю фантастичну східну казку? Розуміємо! Стільки смаколиків, така неймовірна атмосфера, і так багато Марокко в кожній деталі – візерунчастих килимах, барвистих виробах зі скла, марокканських ліхтарях та вазах, яскравих подушках, - всього й не злічити. 


Чи задоволені наречені? Погляньте лише на їхні щасливі обличчя. Так, вони вражені результатом, адже справді все вийшло на славу! Це найкраща винагорода за сміливість та оригінальність. Тож не бійтеся експериментувати, вражати, дивувати і дивуватися! Весільне агентство «Фігаро» обожнює втілювати в життя неймовірні та сміливі задуми! 

Текст: Алла Меренчук


08.03.2019              сьогодні 1, з початку місяця 23, всього 1211◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info