Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

MASTER CLASS28/07/2020 - 30/07/2020 
Тернопіль
майстер-клас від «MONRO photography»

Що ми хочемо зробити для тебе:
  • дати можливість розширити горизонти свого мислення;
  • краще пізнати світло і психологію роботи з людьми;
  • покращити свої навички командної роботи;
  • зрозуміти як все працює у нас та перейняти необхідні навички у свій бізнес;

Разом з тобою ми проведемо три дні. Вони будуть дуже насиченими практичною інформацією з досвіду, зйомками і ти теж будеш виконувати завдання та вчитимешся працювати у команді. Це не звичайний майстер клас де ми тільки говоримо. Це три дні інтенсиву, де ти повіриш більше в свої можливості і менше будеш звертати увагу на техніку. Зрозумієш, що потрібно зробити, щоб відкрити себе і творити. Та найголовніше, вмітимеш побудувати свій план розвитку і вчитись виділятись серед інших. 

Практика минулих МК показує, що з частиною фотографів ми потім співпрацювали і запрошували на наші зйомки як в Україні так і за кордоном. Так, у тебе буде можливість за твого бажання попрацювати з нами на реальних весіллях і закріпити інформацію, яку ти отримаєш в ці дні. Дружня атмосфера, якісна інформація, практика – це все, що так необхідно на початку сезону. Ми будемо раді поділитися своїми знаннями.

майстер-клас від «MONRO photography»

План навчання

На думку нашої команди двох днів для якісного навчання не достатньо. Саме тому ми спланували твоє навчання наступним чином.

Ще до початку МК ви будете мати змогу надіслати ваші роботи для портфоліо-ревю та отримати відео з аналізом одним із наших фотографів. Вважаємо це корисною практикою для оцінки своїх сильних та слабких сторін.
  • Перший день ми будемо зручно сидіти та спілкуватись. Це буде теоретична частина в якій ми розкажемо про наш досвід в максимально легкій формі. Поговоримо про все, що важливе в сучасній фотографії, роботі з клієнтами, позиціонування себе в соціальних мережах, робота з агентствами та командою. Буде розмова про світло і чому важливо правильно створювати композицію під час зйомки, а не покладати надії на монтаж. Наші помилки і як ми їх вирішували. Звісно розкажемо більше про зйомки за кордоном та які кроки потрібно робити Вам якщо це для Вас важливо. По завершенні дня ви будете розділені на декілька груп та отримаєте індивідуальне завдання.

  • Другий день буде повністю практичний. Ми під час зйомки будемо показувати вам своє бачення роботи з парою в стилі "Love Story" і пояснюватимемо на прикладах нюанси роботи з парою. Далі в комфортних умовах будемо вже складати і обробляти серію. У всіх буде можливість довільно поспілкуватись та отримати додаткові відповіді. В якості бонусу кожен хто захоче зможете відкалібрувати свої монітори ноутбуків калібратором. Також ви командою приступите до виконання практичного завдання. І матимете час на його виконання ввечері або ж вранці наступного дня.

  • Третій день буде повністю практичний. Кожен з Вас зможе в реальних умовах зробити серію красивих фотографій пари в весільному вбранні та доповнити своє портфоліо. Крок за кроком ми разом будемо вчитись робити красиві світлини.

Детальніше про захід «Master-Сlass»
09.07.2020              сьогодні 1, з початку місяця 15, всього 406◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info