Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Майстер-клас для ведучих пройде у Тернополі«Сучасний ведучий або як бути на крок попереду», - під такою назвою 18 березня пройде майстер-клас у Тернополі, організований Фабрикою подій «Крила». Про програму інтенсиву, його формат та наповнення говоримо із автором та спікером цього навчального проекту – випускником «Вищої школи 1+1 Media&Production», відомим івент-ведучим Сергієм Лиховидою.

Майстер-клас для ведучих у Тернополі організований Фабрикою подій «Крила». Спікер вент-ведучий Сергій Лиховида
- Сергію, цього року вже втретє відбудеться «Фабрика ведучих», одним з організаторів якої ти є. Це потужний кількаденний проект, на якому навчаються ведучі з усієї країни. Звідси питання: чому ти вирішив проводити також і свій авторський майстер-клас?
- Так, «Фабрика ведучих» - справді потужний проект. Цього року він вже пройде у статусі міжнародного. Адже до команди сильних українських спікерів  (Володимира Остапчука, Нікіти Добриніна, Олександра Вишневського) ми запросили також топового ведучого з Білорусії - Артема Астровляна. Крім того, навчатися на «Фабрику ведучих - 3» приїде ведуча зі Стамбула. Будуть яскраві вечірки по вечорах, інтенсивне навчання вдень, зустрічі, цікаві сюрпризи, подарунки. Як завжди, ми готуємо цікаву, насичену і відмінну від попередніх років, «глибшу» програму. А тому ведучим, які тільки стартують, такий інтенсив не дуже підходить через свою складність.

- Втім, бажаючих потрапити на цьогорічну Фабрику ведучих, на скільки я знаю, було дуже багато.
- Ми відібрали 46 учасників. А заявок було удвічі більше. І це дало мені розуміння, що в Україні зараз сформувався попит на якісне навчання для ведучих. Тож я вирішив розвиватися у даному напрямку і прагну також досягти у ньому значних успіхів. В мене майже шість років досвіду ведучого, я володію знаннями і навичками, які здобув не лише на Фабриці ведучих, але й в інших авторитетних школах. Словом, я маю чим поділитися з людьми, які тільки почали свій шлях ведучого або працюють не так давно.


- Але ж ти міг стати спікером на «Фабриці ведучих». Чому окремий проект?
- На Фабрику ведучих я запрошую тренерів, які знають більше, досягли більшого ніж я. А своє бажання бути спікером намагаюся реалізовувати в авторських майстер-класах. Хочу працювати на власну, «свою» аудиторію, яка буде оцінювати те, що я їм даю. А віддаюся цій справі я сповна: щедро ділюся всім, що знаю.

Дехто ставиться скептично до таких майстер-класів. Але я вважаю, що ведучий, який їх не відвідує, стоїть на місці і не виходить з зони комфорту. Відвідувати подібні заходи варто хоча б для того, щоб зрозуміти, чи ти на рівні з тими ведучими, які приїжджають, чи ні. Адже ми працюємо в один час і рідко потрапляємо один до одного на івенти. 

- Розкажи детальніше про інтенсив «Сучасний ведучий або як бути на крок попереду»: яка програма, скільки часу триває, чи передбачається практика.
- Майстер-клас розрахований на чотири години з невеликою перервою на каву. Ми будемо комплексно розбиратися, яким має бути сучасний ведучий: які його основні характеристики, що він має робити, щоб залишатися на вершині, і що робити, щоб таким стати, якщо ти тільки починаєш. Будемо говорити про форс-мажорні обставини, як працювати в дуеті (плюси та мінуси), як себе продавати і в соцмережах, і не тільки, як має виглядати ведучий, що він має робити, і як бути на крок попереду від своїх конкурентів. А ще – частково про телебачення і про мій досвід навчання на 1+1, про навчальні проекти, про які не всі знають, про проекти закордоном: чи варто на них їхати.

Окрім теорії, презентації, в якій є фото і відео приклади, обов’язково буде живе спілкування з аудиторією (питання-відповіді). Також ми покажемо на практиці, як виглядає злагоджена робота ведучого зі звукорежисером. Я планую провести декілька розваг, інтерактивів, показати їх від «А» до «Я». Продемонструю блочну систему ведення, коли є логічна підводка до будь-якої розваги і логічна розв’язка цієї розваги. Тобто буде і теорія, і практика, буде комплексний майстер-клас. 


- Чого очікуєш від зустрічі у Тернополі?
- Очікую дружньої теплої атмосфери, що буде не монолог, а діалог з аудиторією. Можливо, ми разом дійдемо до якихось нових цікавих ідей. Очікую, що Тернопіль дійсно покаже себе як сучасне прогресивне місто, в якому багато весільних послуги, зокрема ведучих. Чекаю абсолютно всіх ведучих, які не бояться дізнаватися нове і нав’язувати конкуренцію.
 

Майстер-клас Сергія Лиховиди
«Сучасний ведучий або як бути на крок попереду»
Організатор: Фабрика подій «Крила»
Дата: 18 березня
Початок: о 13:00
Локація: м. Тернопіль, Дружня ресторація «Мамонт»
Деталі та попередня реєстрація: 097 137 56 67


Текст: Валерія Климчук, весільний портал Пара молода


13.03.2017              сьогодні 1, з початку місяця 30, всього 1877◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info