Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Майстер-клас Сергія Лиховиди у Тернополі (фотозвіт)Минулої суботи відомий івент-ведучий, випускник «Вищої школи 1+1 Media&Production», один з організаторів «Фабрики ведучих» Сергій Лиховида завітав у файне місто. Завітав на запрошення Фабрики подій «Крила», щоб вже втретє провести свій авторський майстер-клас «Сучасний ведучий або як бути на крок попереду». Це було цікаво, яскраво і насичено. Детальніше – у фотозвіті. 

Майстер-клас Сергія Лиховиди у Тернополі (фотозвіт)
Майстер-клас відбувся у форматі дружньої зустрічі. 

Перейняти досвід Сергія Лиховиди приїхали ведучі не лише з Тернополя, але з інших міст. На заході були: Ната Бенч, Олександр Куровський, Тарас Миколайович, Юрій Дзюла, Валерія Климчук та Павло Крупніцький, Оксана Кічак, Міша Козак та інші. І відомий спікер виправдав сподівання усіх, адже своїми знаннями та баченням роботи ведучого ділився щедро та щиро. Слухачі дізналися, яким має бути сучасний ведучий, як просувати своє ім’я через соцмережі, як вести заходи яскраво та нестандартно, як поводитися у випадках форс-мажорних обставин, як злагоджено працювати із звукооператором та як правильно спілкуватися із гостями події, щоб створити комфортні умови для кожного. Крім того, Сергій провів інтерактив із учасниками майстер-класу та показав приклад блочного ведення заходу на практиці. 


За словами спікера подібні просвітницькі заходи він проводить для того, щоб покращити загальний рівень ведучих у різних регіонах, аби іще більше молодят могли насолоджуватися якісним святом, проведеним сучасним ведучим. Сподіваємося, саме так і буде у новому весільному сезоні 2017. 


Текст: Валерія Климчук, весільний портал Пара молода 
Фото: Ростислав Ковальчук (ArtCube Production).


22.03.2017              сьогодні 1, з початку місяця 20, всього 1411◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info