Банкетний зал Сюрприз
   
 
◄ Попередня   Наступна ►

Підійди ближче, не бійсяПривіт! Цікавишся фотографією?
Заробляєш нею собі на життя чи тільки плануєш?
Хочеш потрапити на весь день в улюблену атмосферу?

Тоді, любий друже, запрошуємо тебе на одноденний майстер-клас інтенсив від ТОПового фотографа та засновника каналу «Вставай и снимай»  на YouTube Валентина Христича, який відбудеться 1-го грудня в Тернополі в приміщенні SMM-школи (вул. Яремчука, 27)

Майстер-класс Валентина Христича «Підійди ближче, не бійся» Тернопіль
Валентин яскравий та харизматичний фотограф. Жанр, яким він надихається – вулична фотографія.

Він вміє бачити колоритні кадри і емоціональні портрети. Можливо, йому допомагає минуле КВН-щика, але скоріш за все, його талісман – живий розум з надзвичайною активністю.


​Напевно кожний зіштовхувався з такими неприємностями, як творчий застій, вічні запитання як?коли? де? Використовувати додаткові носії світла , виставляти налаштування камери… А коли діло підходить до самої зйомки і знайомства з клієнтами, то у багатьох виникають труднощі з підбором того самого ключика до довіри і дружніх відносин з клієнтами. Такі відносини є необхідними для отримання емоцій на фотографії. Валентин розробив програму інтенсивну, яка допоможе розібратись з труднощами, котрі виникли. Також включив у програму майстер-класу практичне завдання, на якому ти зможеш відпрацювати усі отримані знання, а потім будемо розбиратись з отриманими результатами!

Детальніше за тел.: +380 98 727 1703
та на сайті: http://khristich.com/master-classes

 
26.10.2018              сьогодні 11, з початку місяця 97, всього 198◄ Попередня   Наступна ►

Весільним підрядникам: Про нас  |  Реклама  |  Вхід / Реєстрація

2006-2018 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info