Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

МЕТЕЛИКИ: зірвані вітром квітиЗграя метеликів, які кружляють навколо нареченої та нареченого, обов’язково донесуть мрії про спільне щасливе та романтичне життя прямо до небес. Запускати ці прекрасні, веселкові комахи на весіллі можна у різні способи…

Яскраві метелики для кожного з нас є символом весни, любові, молодості та краси. Вони і не можуть здаватися нічим іншим, як нестримним прославлянням життя, його чарівності і принадності. Тож пурхання барвистих крилець на вашому весіллі може стати оксамитовим моментом. Запуск метеликів – це ідеальний варіант освіжити традиційну церемонію та здивувати ваших гостей.
Запуск тропічних метеликів на весіллі

Пропонується два способи запуску метеликів:

Груповий запуск.
Метелики розміщують в одну декоровану коробку і у певний момент випускають, утворюючи барвисту і чарівну хмаринку. Цей варіант буде доречний, наприклад, коли наречені танцюють перший танець. Хвиля емоцій, яку охоплять молодята, буде настільки зворушливою та романтичною, що надовго залишиться у серці кожного. Для того щоб цей запуск був феєричним, відкриємо вам невеличкий секрет з правильного запуску метеликів. За декілька хвилин до запуску – їх потрібно «розігріти»: це їм не зашкодить, а надасть можливість прокинутися. Для такої задачі вам знадобиться звичайний фен. Ввімкніть його і обдуйте коробочку теплим повітрям з усіх сторін, допоки метелики не почнуть проявляти активність. Це займе декілька хвилин, але після даної процедури вони будуть красиво і швидко вилітати з коробки.
 
Індивідуальний запуск.
До цього дійства залучають усіх запрошених на свято. Подружки нареченої вручають кожному гостю метелика, запакованого у невеличку баночку або конверт і пояснюють, що, як і коли потрібно робити. В один момент усі присутні випускають крилатих комах – і ці веселкові створіння злітають з усіх куточків залу водночас, створюючи атмосферу райського саду. У такий спосіб можна прикрасити перший поцілунок молодят.

Після святкування метеликів потрібно зібрати назад у коробку, щоб потім випустити їх у природу. Це зовсім неважко, адже вони самі сідатимуть вам на руки.
 
Запуск тропічних метеликів на весіллі

Попри очевидну чарівність запуску тендітних метеликів, деякі наречені відмовляють собі у такій красі через необґрунтовані реальністю причини. Отже, спробуємо розвінчати ці міфи.

Міф. Метелики не злетять і гості їх розтопчуть.
Реальність. Якщо ви запускаєте метеликів літом у теплу погоду, то ймовірно 99 % ваших метеликів будуть літати і дарувати радість вам і вашим гостям. 1 % може залишитися в коробці, і ви зможете їх запустити в більш теплу погоду, наприклад для весільної фотосесії.

Міф. Запуск метеликів на весіллі – це жорстоке поводження з ними.
Реальність. Метеликів вирощують і утримують в ідеальних умовах. Їхній запуск означає лиш те, що вони потрапляють у природне середовище. Там вони будуть жити, живитися нектарами квітів і фруктів, а також розмножуватися.


Древні римляни говорили, що метелики – це квіти, зірвані вітром. Тож якщо вам хочеться, щоб у ваш весільний день навколо вас пурхали дивовижної краси «квіти», то чому б не замовити собі цілий букет?

Текст: Юлія Заремба, портал «Пара молода»


13.02.2013              сьогодні 1, з початку місяця 1, всього 5642◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info