Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

МЕЗОТЕРАПІЯ у питаннях і відповідяхПонад 50 років тому лікар Мішель Пістор, знімаючи приступ бронхіальної астми, вколов пацієнту знеболююче підшкірно. Хворий почав чути дзвони. І це були не галюцинації, а диво, адже до цього він все життя був глухим. Так медицина отримала новий метод – мезотерапію. Чому ж він став таким поширеним і в косметології? Відповідь на це та інші питання дає лікар дерматовенеролог, косметолог клініки професора С. Хміля Тетяна Бондар.

Що таке мезотерапія?

Тетяна Бондар, лікар дерматовенерологЦе лікування або корекція косметичних недоліків методом внутрішньошкірних ін’єкцій мінімальними дозами в місце, де знаходиться патологія. Поживні речовини, мікроелементи, вітаміни потрапляють безпосередньо у проблемну ділянку. І після процедури діють ще 5-7 днів.

Які покази для мезотерапії в естетичній медицині є?

Стриї (розтяжки), целюліт, рубці, захворювання волосся і шкіри волосистої частини голови, гіперпігментація, купероз, постакне, зморшки.

Пацієнти віком до 50 років можуть «скинути» з вигляду років десять. Чудові результати мезотерапія дає при алопеції (випадінні волосся) – лікує навіть дуже пізні стадії. Процедура ефективно вирішує і такі проблеми з волоссям, як ламкість, посіченість кінчиків, себорея волосистої частини голови (в народі – лупа). Мезотерпія покращує живлення, лімфодренаж, завдяки чому зміцнюється структура волосини, вона набуває здорового блиску і швидше росте.

Як відбувається процедура?

Здійснюється процедура апаратним або мануальним способом. При першому використовують спеціальний апарат – мезоінжектор. При другому – інсуліновий шприц з тонкою голкою в 0,3 мм. Ін’єкції не болючі, бо проникають у шкіру неглибоко – на 1-1,5 мм.

Що входить у склад ін’єкцій і як вони діють?

Склад препарату визначає проблема, яку потрібно вирішити. Так, для досягнення омолоджувального ефекту вводять чисту гіалуронову кислоту. Її молекули зв’язуються з молекулами води. Таким чином утримується волога, розгладжуються зморшки. При куперозі застосовують куперозні препарати. При целюліті – ліполітики, які спалюють молекули жирів. При випадінні волосся – комплекси вітамінів та мінералів, які покращують мікро стимуляцію крові, стимулюють ріст волосся.

Які протипокази до мезотерапії?

Запальний процес у місці ін’єкції, системні захворювання сполучної тканини, вагітність, хвороби крові, схильність до колоїдних та гіпертрофічних рубців, психічні захворювання, гострий період інфекційних захворювань. НЕ варто робити мезотерапію і безпосередньо перед «критичними днями», при герпетичній інфекції.

Чи можливі алергічні реакції?

Можливі. Тому перед мезотерапією проводять алергічні проби на препарат. І, взагалі, лікар має ознайомитися зі станом здоров’я кожного клієнта…..

На що слід звернути увагу, звертаючись у заклад (до фахівця) для проведення мезотерапії?

В першу чергу – на ліцензію закладу на медичну діяльність. Процедуру мезотерапії може виконувати лише лікар з вищою освітою – дерматовенеролог, косметолог. Тому переконайтеся, що в спеціаліста є відповідний диплом, сертифікований Міністерством Охорони Здоров'я. У нього також має бути сертифікат, що він пройшов спеціальну підготовку з мезотерапії. Сертифікованими мають бути і препарати. Аби уникнути небажаних наслідків дотримуйтеся порад лікаря-косметолога: 3-4 дні після процедури не вживайте алкоголю, не відвідуйте сауну, спортзал, басейн.

​Весільний портал Пара молода
31.07.2010              сьогодні 1, з початку місяця 26, всього 11341◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info