Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

MilanoLecce - абсолютно нова колекція весільних суконь від HadassaMilanoLecce - абсолютно нова і незабутня колекція весільних суконь, яку ми приготували для вас!
Ця колекція просякнута духом і традиціями північної і південної Італії. Розкіш, пристрасть, гарячі почуття, імперська велич і спекотний полудень - це лише кілька відчуттів з тисячі інших, які наповнюють серце при першому ж погляді!

MilanoLecce - колекція весільних суконь від TM Hadassa 2019
Саме Італія славиться своєю різноманітністю традицій, культури і стилю. Ще з епохи Римської Імперії і до наших днів ці землі надихають тисячі художників і дизайнерів на створення своїх шедеврів! Мікеланджело Караваджо - один з найбільших майстрів бароко, черпав своє натхнення в рідній культурі Італії, передаючи її красу і пристрасть в своїх роботах. Так само не можна не згадати шедеври великого Леонардо да Вінчі, або найвідомішого живописця Тиціана - всіх їх надихала краса рідних земель Італії. Здається, що в повітрі витають музи, легкий дотик яких окрилює і розкриває творчий потенціал.

Можна до безкінечності перераховувати імена відомих італійських дизайнерів, які і до цього дня творять свої шедеври і радують нас красою! І, звичайно ж, та сама Італія не могла не надихнути дизайнерів
Хадасса на створення нової колекції весільних нарядів, наповнених пристрастю і експресією південців, розкішшю і багатством північної Італії, імперіалізмом і величчю Риму!  Ультра жіночні лінії, богемна чарівність, оригінальні деталі, приголомшуюча уяву різноманітність, перетворюють кожну модель нової колекції  на витвір мистецтва, настільки ж неперевершено, як експонати в Галереї Боргезе.


Місця фотозйомки також були підібрані не випадково. Багата своїми видами - від північного Мілану до південного Лечче, Італія дуже яскраво відображає побут і душу народу. У кожному кадрі ми постаралися відобразити настрій, почуття, передати неповторний образ і задум кожної сукні, гармонійно висловити і підкреслити особливість кожної нової моделі. Саме ця різноманітність італійського колориту від півночі до півдня і послужила причиною такої назви нової весільної колекції, в якому злилися назви двох міст - північний Мілан і південний Лечче - Milanolecce.

Незважаючи на те, що в кожної моделі відчуваються італійські традиції, ви зможете поглянути по-іншому на образ нареченої - по-новому, без навязуваних  шаблонів.


8 вересня нова колекція весільних суконь MilanoLecce вперше презентована на закритому показі для рітейлерів в місті Софія, після чого ця колекція від ТМ Хадасса буде представлена ​​на виставках і показах в Великобританії, Італії, Польщі, Греції, Іспанії і в багатьох інших країнах. Ви зможете зарядитися позитивними емоціями і налагодити ділові контакти у дружній атмосфері.

Слідкуйте за новинами та оновленнями на нашому сайті. Уже зовсім скоро фото 2019 нової колекції весільних суконь з'являться на сайті та моделі будуть доступні до замовлення.


12.09.2018              сьогодні 1, з початку місяця 22, всього 1329◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info