Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

МІМ-ШОУ НА ВЕСІЛЛІЧорний костюм, смугаста сорочка, білий грим на обличчі й цілі історії у пластиці та міміці – як виглядають актори-міми знають усі. А от наскільки вони можуть бути корисними на весільній забаві – тема доволі свіжа. Тож її і розкриваємо…

Перші міми з’явилися у Древній Греції. Навіть саме слово «мім» (mimesis) грецького походження і означає воно «наслідування, імітація». Саме цим і займалися актори-міми в античні часи: вони копіювали рухи головних героїв у театральних п’єсах, наслідували побутові сюжети у сценках (які теж, до речі, називалися мімами). Ставили ці міні-сценки перед виставами для «розігріву» публіки, в антрактах і у кінці, особливо якщо глядач щойно переглянув трагедію (щоб «сміхом стерти печаль та сльози, викликані трагедією»). Таким чином, головною задачею міма було розсмішити аудиторію, не вимовивши жодного слова.


 
Власне, з часів першого століття до н.е. нічого не змінилося: майстри пантоміми і досі займаються тим самим – веселять глядачів своїми мімічними етюдами та історіями, втіленими у пластиці рухів. Саме для цього їх зазвичай і запрошують на весілля – переважно на початок банкету, для зустрічі гостей. Але ж гарний настрій та невимушена атмосфера потрібні і на інших етапах свята!

Отже, коли буде доречною гра артистів мім-жанру на вашому весіллі? Даємо підказку: під час викупу нареченої, для казково-веселої фотосесії наречених на прогулянці і гостей в ресторані, для мім-постановки на виїзній церемонії одруження, під час банкету в паузах між тостами, на танцполі для мім-танців із гостями… Просто незамінними будуть міми для весіль в італійському, французькому стилях, з театральною тематикою тощо (до слова, костюм міма може бути відмінним від традиційно чорного і відповідати стилістиці вашого свята). А які у вас ідеї щодо участі мімів на весільному святі?

Текст: Валерія Климчук, портал «Пара молода».
Фото: агенція весільних послуг «Ідеал»

Замовлення мімів: (0352) 40-40-44, (097)907-77-28


08.02.2013              сьогодні 1, з початку місяця 26, всього 6803◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info