Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Місця, де зорі - найгарнішіОдного разу коханий прошепоче вам на вушко: «Для тебе – хоч зірку з неба»... А ви не зніяковієте, не скажете, що не треба вам нічого. Бо знатимете, що таки треба: ви хочете торкатися зірок руками, загадувати бажання під Чумацьким шляхом та милуватися всіяним алмазами небом разом із коханим чоловіком. Ви знатимете це, тому що журнал «До і після весілля» підготував для вас огляд найкращих місць світу для споглядання зоряного пейзажу. Тож у відповідь на зізнання коханого скажете: «Пакуємо валізи. Я знаю, де цю зірку ти зможеш для мене дістати».

Мак-Дональд, Техас
Якщо у співзвучному фастфуді продають чізбургери, то тут – 70% небосхилу. Саме такий кут огляду одного з телескопів обсерваторії McDonald, що в горах Девіс штату Техас. Цей стратегічний науковий об’єкт відкритий для відвідувачів. І пропонують тут не лише пізнавальні екскурсії, а й навіть зоряні вечірки.

Стоунхендж, передмістя Лондона
Стоунхендж, передмістя Лондона
Щодо походження цієї архітектурної форми вчені ніяк не можуть дійти згоди. Проте одна з гіпотез говорить, що Стоунхендж – найперша обсерваторія в світі. Тож зорі на цьому місці споглядають ще з 3 тисячоліття до нашої ери.

Карибські острови
Зустрітися із зіркою ви можете навіть у холі готелю. Голлівудські знаменитості часті гості карибів – островів, що вночі просто купаються у сяйві зірок. Щоб туристи сповна насолодились таким видовищем, у деяких готелях є власні невеликі телескопи.

Писак, Перу
Фортеця інків розміщена майже під самісіньким небом. В її центрі навіть є камінь – інтіуатана, до якого «прив’язане сонце». Небесні світила тут видаються дуже доступними через те, що Писак – високо в горах. Ось де можна зірки з неба збирати!

Кальдера де Табурьенте, Канари
Це заповідна зона Канарських островів – величезний кратер діаметром 8 км, оточений горами, наче зеленим комірцем. Славиться парк Кальдера обсерваторією Роке де лос Мучачос, до складу якої входять 6 башт з телескопами. Гріх було б не скористатися такою базою для туризму. Тож віднедавна на Канарах діють астрономічні тури.

Кримські та Карпатські гори
Здавалося б, що з усіх місць планети ми дивимося в одну й ту саму безодню Всесвіту. Втім українське нічне небо – таки особливе. Із заходу країни, де тягнуться увись Карпати, на південь, де Кримські гори цілує морський бриз, вказували шлях чумакам ці зорі сотні років тому. І куди б не повела вас дорога, повертатися під рідне небо – завжди приємно.

Автор: Валерія Климчук, весільний журнал «До і після ВЕСІЛЛЯ»
 
07.11.2010              сьогодні 3, з початку місяця 4, всього 5770◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info