Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Містика й таро - нова колекція Christian DiorВідомий італійський кінорежисер Маттео Гарроне вдруге зняв фільм для кутюрної колекції Christian Dior. Він став одним із найбільш містичних та найбільш обговорюваних. А все завдяки тому, що  дизайнерка, креативна директорка Марія Грація Кьюрі продовжила заданий минулою колекцією містичний лейтмотив, і тепер з її подачі історія будинку Dior стала повна містицизму, забобонів та знаків.

Кутюрна колекція Christian Dior
 
Відтак, у головній легенді про кутюр'є Крістіана Діора йдеться, ніби всі свої рішення він приймав лише порадившись з ворожкою й тарологом мадам Делає. Начебто, саме чаклунка з дитинства, із маленького містечка в провінції, передбачила майбутньому метру славу, яку принесуть йому жінки. Більше того, йдеться про те, начебто у свій час саме мадам Делає переконала Крістіана відкрити власний Будинок моди, а не робити колаборації з іншими брендами. Крім того, у сюжеті обіграний й своєрідний дороговказ, який допоміг модельєру в момент життєвого роздоріжжя. 


 
Натхненником Кьюрі у створені нової колекції стала середньовічна колода Таро. Створена вона була для герцога Міланського Франческо Сфорци. Цікаво, що й головними персонажами фільму стали ті ж карти. До них був доданий і чоловік, чия дуальність знаходить відображення у вічних мандрах чоловічого й жіночого начал. 

Кутюрна колекція Christian Dior
 
Основа колекції - рівновага чоловічого й жіночого в людині, гармонія внутрішніх стихій - те, до чого призводить героя метафізична подорож в інший світ, тоді й відкриваються карти.

Так, кожен образ колекції створений під кожну карту: дурень, повішений, диявол, жриця, смерть, місяць, зірка, імператриця, правосуддя, коханці, сила, колесо фортуни, маг та сонце. 

Кутюрна колекція Christian Dior
 
Головний посил такого задуму - пробираючись крізь різні життєві труднощі, людині варто слідувати вперед, слухаючи своє серце. І лише тоді наступить прийняття, дарується сила, гармонія й любов.

Креативний директор будинку продовжує підтримувати майстерні Dior і відродження високих кутюрних технік. У фотосесії «карт» центром стають блискучі плісировані сукні, розшиті кейпи та накидки з пір'я, архітектурні костюми та вечірні сукні. Всі вони так схожі на розкішну класику від самого Діора. Орнаменти для колекції створювали у тандемі Марія Грація та П'єтро Руффо. 

Підготувала Віта Конопляста, весільний портал Пара молода
29.01.2021              сьогодні 1, з початку місяця 84, всього 169◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info