Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Мія Пенкальська: «У весільний бізнес я прийшла на пуантах» 

Ще кілька років тому вона танцювала Чорного лебедя на сцені оперного театру, а сьогодні взялася підкорювати вершини у весільній та івент-індустрії. Львівська екс-балерина та модель Мія Пенкальська вірить, що її агенція DeLice скоро здійснить «весільну революцію», залишаючи стереотипні весілля у минулому… 

Львівська екс-балерина та модель Мія Пенкальська власниця весільної агенції DeLice
- Мія, у весільний та івент-бізнес приходять по-різному. Розкажи про свій шлях.
- Якщо починати дуже здалеку, то перші мої кроки у цю сферу були «на пуантах» :). Я дванадцять років займалася балетом, танцювала у Львівському театрі опери та балету. Звичайно, тоді про весільну справу зовсім не думала і не мріяла. Але я вважаю це початком формування потрібних цінностей та пріоритетів. З чотирьох рочків я знала, що таке самодисципліна, відповідальність, наполеглива праця над собою. Не кажучи вже про те, що балет розвиває відмінний художній смак. А ще – знайомить з творчим рукоділлям. Я дуже любила прикрашати свої сценічні костюми, розшивати пачки намистом, паєтками, кристалами… 
Потім були спроби себе у модельному бізнесі, навчання менеджменту у «Львівській політехніці», де я також була задіяна у студентському самоврядуванні і отримала свій перший досвід в організації заходів. Але ключовим стало знайомство з івент-індустрією на практиці. Я працювала в агентстві, яке займалося організацією та проведенням свят преміум-класу, з гарантією конфіденційності для замовників.

- Що входило в твої обов’язки?
Головним чином – розробка таймінгу події та координація його виконання. Але, звичайно, вболіваючи за кінцевий результат всієї команди, я часто долучалася і до інших завдань в рамках івенту. Ми всі разом працювали над створенням ідеї, концепту кожного проекту. Тобто я побачила цю магію створення перфектних стильних весіль та інших свят зсередини. Спробувала, так би мовити, ендорфінів від того, коли твоя робота вражає і приносить радість людям. Ось тоді я по-справжньому захопилася цією справою.
Львівська екс-балерина та модель Мія Пенкальська власниця весільної агенції DeLice
- Однак власну агенцію ти вирішила створити вже не у рідному Львові, а у Тернополі.  Чесно кажучи, сміливе рішення, враховуючи насиченість ринку…
Справді, коли вивчала тернопільський весільний ринок, то була вражена, що тут агенцій чи не більше, ніж у Львові. І серед них чимало достойних. Але, по-перше, географія діяльності DeLice не обмежена винятково Тернополем. А по-друге, ми пропонуємо концептуально інший, унікальний продукт. «DeLice» з французької означає: «найсмачніший, найвишуканіший». Такі свята ми і будемо створювати: з ексклюзивними декораціями, виготовленими індивідуально під івент, сміливими локаціям з відмінним кейтерингом, нешаблонними рішеннями та бездоганним виконанням. Це точно не буде конвеєрна робота, аби взяти максимум замовлень за сезон. Ми зорієнтовані на якість, а не на кількість. Свої принципи ми для себе сформулювали за формулою чотирьох «К»: комунікація, концепція, креатив, комфорт. 

- Кажучи «ми», ти, певно, маєш на увазі свою команду. Розкажи про неї.
Команда – це головний ресурс агенції DeLice. В першу чергу мене дуже підтримує, надихає та мотивує мій наречений Артур. Він вирішує у нашій агенції юридичні питання, знаходить технічні рішення для творчих ідей, займається логістикою і креативним менеджментом. Тоді як я – невгамовний генератор ідей, а також художник ескізів (заняття у художній школі не пройшли намарно) :). Артур виважений і прагматичний, я творча і натхненна. Ми, насправді, дуже різні у своїх сприйняттях. Але цим доповнюємо один одного. Головне – що у нас спільні цілі і абсолютна взаємна довіра.
А ще у нас дуже потужний виробничо-дизайнерський відділ. Я щаслива тим, що з нами працюють справжні феї авторського хендмейду і стильного декору. Адже з такими талановитими дівчатами – нам під силу «оживити» навіть найсміливіші дизайн-ескізи.

- Яким бачиш ваш перший сезон?
Насправді, новорічно-зимовий сезон ми вже успішно розпочали. А щодо весільного, то на 2017 рік ми сповнені рішучості і грандіозних планів. Дуже інтенсивно готуємо матеріально-технічну базу, цікаві інсталяції, незвичні арки та авторський декор. Маємо ексклюзивні домовленості з кращими вендорами (фотографами, відеографами, ведучими, артистами)… Формуємо потужну професійну команду для кейтерингу. Вже є перші замовлення і, що дуже тішить, запити клієнтів відповідають нашим прагненням в роботі. Тобто, мої прогнози дуже оптимістичні. З цього сезону DeLice розпочне «весільну революцію», залишаючи стереотипні весілля у минулому.

Розмовляла Валерія Климчук
13.01.2017              сьогодні 1, з початку місяця 22, всього 1312◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info