Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Молодята хочуть екзотикиУкраїнці навчились не лише працювати, а й надавати важливу увагу відпочинку. Тепер вони обирають, окрім Криму, ще екзотичні куточки. На сьогодні прийнято відпочивати влітку на пляжах, а взимку – на гірськолижних курортах. Одружені не йдуть одразу після весілля до праці, а купують якщо не звичайну туристичну путівку, то хоча б «ГОРЯЩУ».

Ми таки перейняли культуру заходу і полюбили себе. Тим паче після виснажливого року важкої праці хочеться почуватись «людиною». А де краще повернути сили? – Невже робити ще один традиційний ремонт, засаджувати город та купувати новий телевізор? Хіба не краще зробити приємні покупки на базарі чи у брендовому магазинчику? Чи так вже погано витратити гроші на путівку та насолодитись відпочинком? А наші рекламісти теж вміють жартувати. От нещодавно бачила надпис: «Проведіть літній відпочинок на дивані».

Прийміть до уваги!!!
Не плануйте значних витрат перед літнім відпочинком. Бо поїхати так і не вдасться.
А розповісти про сьогоднішній ринок відпочинку погодились представники туристичних компаній. Вони розказали «Парі молодій» про ціни на путівки, популярні курорти та умови, що пропонують власники готелів.

Ксенія ГакКсенія Гак, директор туроператорної компанії «Алеан Тур Київ»:
«Ми працюємо лише з курортами Росії та України. У 2008 році популярністю користуються тури у Крим та Санкт-Петербург. Навесні замовляють екскурсійні тури, влітку - частіше пляжний відпочинок. Восени та взимку традиційно популярні екскурсійні тури, гірськолижний відпочинок і санаторно-курортне лікування.

У нас бронюють тури різної цінової категорії – від 150 грн. за проживання 1 людини у будинку без комфорту, до 1500 грн. – у номері категорії Люкс. Частіше запитують відпочинок добротний та середнього рівня за 250-350 грн. Це вартість за людину на добу з трьохразовим харчуванням і розміщенням у номерах з вигодами.

Ціна туристичного пакету формується за параметрами проживання, харчування – тури в Україні. Якщо йдеться про закордон - авіа переліт (чи інший транспорт), страховка, віза, екскурсійний тур – екскурсії і вхідні квитки. Від перелічених параметрів залежать затрати туроператорської компанії на організацію роботи офісу. Вони можуть бути додатково на 10-30% і входять у вартість туру.

Українські готелі пропонують всілякі варіанти: лише проживання, проживання + сніданки, двохразове харчування, трьохразове, лікування, користування інфраструктурою. Чимало власників перейшли на систему харчування «швецькій стіл». А от господарі приватних готелів пропонують за додаткову платню гарне домашнє харчування. І багато залежить від запланованих затрат сім’ї на відпочинок. Дійсно приємно зауважити, що в Україні з’явились європейські готелі з високим рівнем обслуговування. Утім ціни на них теж європейські.

Відбулося на початку 2008 прогнозоване підвищення цін на популярні курорти на 15-30%. Восени та взимку – теж ріст цін порівняно з минулим роком на згадані вище відсотки. Наступний рік передбачати ще надто рано. Ситуація стане зрозумілою вкінці 2008 чи у січні наступного».

Йосиф АндрікЙосиф Андрік, директор компанії «Тез Тур»:
«Туристичний ринок розвивається дуже динамічно. Ми спостерігаємо щорічний ріст числа українських туристів, що виїжджають за кордон. Разом з тим ринок з кожним сезоном стає більше професійним. Сьогодні можна зустріти вже менше неякісного продукту. Так і агентства стали працювати більш професійно. Можна сказати, що ринок рухається до професіоналізму і збалансованості.

Потік туристів чи попит регулює ціноутворення. Туристичний ринок в Україні стрімко розвивається. Потрібно розуміти, що туристичний продукт складається із ряду складових. І на всі зміни ринок реагує як живий організм. Беручи до уваги стабільний ріст попиту, готелі бажають збільшити прибуток і відповідно підвищують ціни. В минулому році, і вже в цьому, збільшились ціни на паливо і авіаційні збори.

Крім того, Україна знаходиться у зоні впливу долара. А Туреччина, приміром, орієнтована на стабільний європейський ринок. Відповідно при збільшення курсової різниці між євро і доларом, ціна в доларах ( і відповідно у гривнях) росте.

Варто відзначити, що з кожним роком покращується клас відпочинку українців. Благополуччя росте, люди більше заробляють, і хочуть вже відпочивати не просто, а в комфортних умовах з гарним сервісом. Номер в 5-ти зірковому готелі з повним набором послуг і системою Ultra All Inclusive природно буде коштувати більше 4-х зіркового готелю. В яких ще 3-4 роки тому відпочивало більшість українців.

На жаль більшість українських готелів не мають у своєму арсеналі такого переліку послуг, як закордонні аналоги. Хоча, без сумніву, в Україні є готелі, які представляють якісні послуги на дуже високому рівні.

Найпопулярніші масові напрямки відпочинку серед туристів залишаються Туреччина і Єгипет. Український ринок надто молодий, щоб динамічно розвиватись. Ми прогнозуємо розвиток галузі на найближчі 10 років. Тим паче щорічний ріст за нашими передбаченнями складе більше, аніж 50 % на рік. В 2007 об’єми компанії збільшились на 52 % на усіх напрямках порівняно з 2006 роком. Зокрема, турецький офіс «Тез Тур» в 2007 прийняв на 50% більше українських туристів, аніж в 2006. За напрямком Єгипет ріст числа відпочиваючих перевищив 100 %. Подібну динаміку фахівці компанії пояснюють ростом ринку. Тільки за напрямком Туреччини туристичний потік у 2007 році збільшився на 45%. Ми передбачаємо подальше збільшення попиту. В 2008 році ми прогнозуємо ріст ринку приблизно на 35-40%. При цьому ми плануємо збільшити об’єми продажу більше, аніж на 100%.

Сезон в Туреччині починається вкінці квітня і закінчується вкінці листопада.
Чимало туристів оцінили переваги відпочинку в цій країні і взимку. Адже температура повітря - 20-25 ?С, море - 18-19, небагато людей та чудова природа.

Напрям Єгипет – популярний цілий рік. Влітку трішки спекотна погода, температура сягає позначки 35. Утім дуже тепле море. А від так можна насолоджуватися багатим світом червоного моря – унікальними коралами і екзотичними рибками. Також протягом всього року популярні екзотичні напрямки – Тайланд, Куба, Домініканка, Мальдіви, Шрі-Ланка.
Компанія замовляє чартери в Туреччину і Єгипет. Хоча у літній період домінуючий напрямок – Туреччина. В цьому сезоні компанія збільшує кількість чартерів з Києва. Крім того, наші клієнти обслуговуються і в Харкові, Запоріжжі, Львові, а також у Донецьку та Одесі. Чартери не тільки зручні, але і дешеві, порівняно з іншими (регулярними) рейсами.
Ціна на наш туристичний продукт передбачає якісний відпочинок, незалежно від цінового діапазону:
- Туреччина (7днів) – 1500-2500 доларів.
- Єгипет (7 днів) – 1000 доларів.
- Куба (Домініканка) (10-14 днів) – від 2500 доларів.
Ми популяризуємо сімейний відпочинок. Тому основна доля наших туристів – це сімейні пари і туристи з дітьми.
Останнім часом серед молодят стали актуальні подорожі в екзотичні країни. Компанія і готелі в багатьох країнах пропонують спеціальні послуги для молодят. Приміром, на таких напрямках як Мальдіви і Домініканка є спеціальні пакети послуг для молодят. Які включають проведення весільної церемонії, декор номера і інші приємні сюрпризи. Шампанське, квіти і подарунки в номер представляють майже у всіх готелях «Амара» в Туреччині».

Анна Матвієва, менеджер з реклами Karyatour:
«Попит зростає на Туреччину. Для молодих пар готелі пропонують дарунки, квіти, торти. Індивідуальний трансфер – приватні доставка молодят до готелю. Обираючи готель, молоді пари звертають увагу на інтер’єр та атмосферу».

Автор: Ірина Новоставська. Спеціально для порталу "Пара молода".
05.12.2009              сьогодні 1, з початку місяця 17, всього 6405◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info