Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Мудрість – справа наживна, або не все те обручка, що блищить…Ви вислухали тисячу й одну химерну історію досвідчених друзів про сімейне рабство, тещу та пелюшки, все триста разів обміркували, закінчили внутрішню війну «бути чи не бути» і таки вирішили віддати коштовну свободу в ніжні руки своєї коханої половинки. Вітаємо! Залишилося зовсім мало — назавжди увінчати пальчик свого кохання офіційним символом родинного життя. Тобто обручкою. Здавалося б — дрібниця, адже сьогодні є неймовірна кількість ювелірних крамниць, а тому пошук заповітних перстеників не мав би викликати особливих труднощів. Та насправді це враження дуже швидко розсіюється, коли власне починаєш обирати. Бо ж золото, як не крути, — штука складна. Отак походиш, надивишся — очі розбігаються, і часом буває дуже важко знову зібрати їх докупи... Особливо, якщо врахувати, що разом із коханим їх у вас тепер аж чотири, та от халепа — усі в різні боки!

Обручки, які дратують
Колись давно у людей була ціла мова каблучок. Так, перстень на мізинці свідчив, що його власник наразі не готовий до шлюбу. Зайнятий безіменний палець, як і тепер, повідомляв про подружнє життя. Вказівний говорив про те, що людина зараз шукає свою половинку для створення сім'ї, а от середній міг яскраво підкреслити славу досвідченого коханця. Сьогодні з традиціями все набагато простіше, однак вибрати обручки стало набагато важче, ніж кілька десятиліть тому. І винне у цьому, знову ж таки, величезне розмаїття на ринку. Після падіння «залізної завіси» впала й завіса золота — з'явилося безліч нових приватних ювелірних фірм, які пропонують коштовні вироби будь-якої якості, дизайну, ба навіть кольору.

То що ж обрати? Для початку визначтеся, як мають виглядати персні та яку суму ви готові на них витратити. Найдешевші на сьогодні — класичні тоненькі золоті обручки. Якщо ж ви любите ламати стереотипи, сучасний ринок пропонує безліч цікавих нестандартних варіантів, абсолютно різних за цінами та зовнішнім виглядом. Але раджу особливо не захоплюватись -надто «наворочені» ювелірні витвори, які можуть страшенно сподобатися з першого погляду, вже через кілька років набридають і навіть дратують, оскільки мода пропонує щось кардинально нове.

Золота веселка
Друге, на що слід звернути увагу, - якість золота. Звісно, можна сказати, що золото — воно і в Африці золото, але... Нещодавно мої друзі, обираючи обручки собі на весілля, вирішили зупинитися на симпатичних фантазійних перстениках однієї київської фірми. Але, на біду, розміру нареченої у Львові не залишилося, тому вони попросили мене привезти каблучку з Києва (я саме перебувала тоді в столиці). Мені швидко вдалося відшукати потрібний розмір і, звіривши артикль, я купила подрузі перстень. Однак у Львові виявилося, що в молодих... різні обручки! Тобто, їх дизайн нічим не відрізнявся, а от колір золота був абсолютно несхожим. У нього - червоний, у неї -традиційний жовтий. Так і залишили, оскільки ні у Львові, ні в Києві персні їм, звісно ж, не обміняли. Тому з кольорами слід бути обережним. Відтінок золота залежить від того, який метал додано у сплав. Якщо до сплаву входять паладій, нікель, срібло або платина, то золото стає білим, а от червоний колір дає поєднання з міддю. Взагалі сьогодні існують золоті прикраси жовтого, зеленуватого, білого, рожевого і червоного кольору, а деякі ексклюзивні вироби можуть мати навіть синій відблиск. Загалом людству відомо 88 відтінків цього благородного металу. Але незалежно від того, якого кольору будуть ваші обручки, їх ціна не зміниться.

Не купуйте прикрас на курортах!
Вартість ювелірних виробів у більшості випадків залежить виключно від проби, яка штампується на внутрішній стороні перснів, дужках сережок або на замочку ланцюжків і браслетів. Причому, наявність проби є ОБОВ'ЯЗКОВОЮ! Проба показує вміст золота на 1000 одиниць сплаву. Найвища проба золотих ювелірних виробів -958-ма. Якщо ж ви, уважно роздивившись блискучу прикрасу, раптом не відшукали на ній клейма, знайте - перед вами стовідсоткова підробка. Звичайно, пробу також можна підробити, але таке трапляється досить рідко. Зрештою, абсолютну гарантію на якість ювелірного виробу вам можуть дати лише спеціалізовані магазини. Тому не варто купувати золото з рук. І не надто спокушайтеся на коштовності за кордоном, особливо в курортних містах півдня. Хоча італійське й турецьке золото коштує набагато дешевше, ніж наше, зазвичай і якість його відповідна. І ще добре, коли воно просто низькопробне. А буває ж так, що частина виробу (наприклад, ланцюжка) зроблена справді із золота, а інша частина — зовсім не знати з чого. Купиш таке «добро» і через декілька років не знаєш, як його спекатися. А взагалі, якщо хочете придбати не просто ювелірну прикрасу, а ще й надійно вкласти свої кошти, купуйте золото... у злитках. Воно і коштує майже вдвічі дешевше за ювелірне, і продати його можна в будь-який банк. Прекрасний подарунок молодому подружжю на весілля! Хіба ні?

Автор: Олександра ТАМКОВА
Джерело: весільний журнал "Наше ВЕСІЛЛЯ"

 
17.12.2009              сьогодні 1, з початку місяця 21, всього 6381◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info