Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Муки в темпі вальсу, або Звідки ростуть ноги у молодоїЯкщо останнім часом у вас дедалі частіше виникає нестерпне бажання прив’язати плечі свого коханого до вішака, а у нього з’явилася дурнувата звичка кожної вдалої миті наступати на ваші мештики, не лякайтеся – ви не перетворюєтеся на сімейку садомазохістів. Навпаки, можу навіть вас привітати – ви чудова й цілком адекватна пара, в якої незабаром весілля! Просто нещодавно, вкотре подумки копирсаючись у тому, що ж іще треба приготувати до цієї знаменної події, ви раптом згадали про перший весільний танець. І взялися за голову з переляку. А це неправильно! Бо насамперед треба хапатися за ноги та швиденько нести їх до танцювальної зали.

Чим ви гірші за слона?

Формула ідеальної танцювальної пари зовсім нескладна: чотири ноги, одне серце… На перший погляд, все дуже поетично і зрозуміло. Але так здається лише доти, доки вам не доводиться зробити разом під музику принаймні три кроки: раз, два, три… Це основа вальсу. Саме того, якому вас так хотіла навчити мама, який ви так і не вивчили в школі, і з яким таки доведеться потоваришувати тепер, щоби станцювати на власному весіллі. Якщо у вас приблизно така ситуація, то мені чудово зрозуміле ваше бажання стати слоном, якого, кажуть, начебто не так вже й складно навчити танцювати. Бо ви НЕ слон і далекі від хореографії, як хобот цього милого звіра від Антарктиди. І, можливо, серце у вашій парі таки дійсно одне на двох (бо недарма ви вирішили одружитись), але ноги аж ЧОТИРИ! Тут зі своїми двома неможливо розібратися, а коли їх удвічі більше – заплутатись елементарно. Заспокоює лише одне: три хвилини ганьби – і прощавай, вальсе, на ціле життя.

Хоча є й інший приємний аспект: ну коли б ви ще отримали таку чудову нагоду дізнатися, звідки ростуть ноги у вашої половинки? Бо звідки ростуть руки одне в одного ви ще зможете хоч сто разів переконатися у процесі подальшого сімейного життя. З огляду на це, погодьтеся: детально ознайомлюватися з анатомією нижніх кінцівок свого кохання набагато цікавіше і приємніше. Особливо, коли у цьому вам обидвом допомагає досвідчений тренер. Як бачите, все не так вже й погано!

Увага: розшук!

А ось тепер серйозно. Бо кваліфікований хореограф – це 50% вашого успіху. Питання лише у тому, як його визначити, якщо ви розбираєтеся в танцях, м’яко кажучи, як баран у цитрусових. Ну, по-перше, вам варто знати, що постановку весільного танцю найкраще довірити фахівцю з класичної бальної хореографії. І хоча викладачі народних чи сучасних танців теж можуть навчити вас непогано рухатись, утім, скоріш за все, це відніме набагато більше часу, тоді як професійний тренер-бальник «подружить» вас із вальсом лише за п’ять-десять занять.

По-друге, справжній знавець справи обов’язково допоможе вам підібрати музику з «полегшеним» ритмом та перетворити па клишоногих ведмедиків у цікаву змістовну постановку, з мінімумом незрозумілих рухів і максимумом результату. Зокрема, завдяки вдало використаним квіточкам, легким хустинкам, свічкам та повітряним кулькам можна створити справжній хореографічний шедевр. І хороший тренер завжди має якісь оригінальні ідеї з цього приводу. Маю на увазі, що вам не доведеться вивчати вищу танцювальну «математику», проте загалом усе виглядатиме дуже гарно, ніжно і зворушливо, так, що ваші рідні та друзі плакатимуть від щастя, а не засинатимуть під звуки красивої мелодії. Між іншим, не смійтесь, бо саме так воно, зазвичай, і трапляється, коли молодята самі беруться вирішувати проблему із першим танцем. Приборкувати Терпсіхору в кращому випадку їм допомагає дружина дядька Петра, яка, звісно, чудово розуміється на хореографічному мистецтві, надивившись по DVD усі серії «Брудних танців». У результаті їхньої спільної «плідної» праці, а точніше, декількох годин скандалів та з’ясування стосунків, на забаві гості милуються «професійним» тупцюванням під музику на двох квадратних метрах паркету, яке нічим не відрізняється від решти попередніх і майбутніх танцювальних «тріумфів» новоспеченого подружжя. Не сперечатимусь, можливо, «брудні» кіногерої і надихають на подвиги, проте краще, коли вальс залишиться вальсом у «чистому» вигляді.

Трихвилинна історія кохання

А, зрештою, можливо ви плануєте нетрадиційне весілля і хочете, щоби перший танець також був незвичайним. У такому разі знову ж таки дуже знадобиться порада тренера, який може запропонувати вам виконати, скажімо, танго чи румбу.

По суті, який саме з цих варіантів ви оберете для свого танцювального дебюту, принципового значення немає. Усі вони так чи інакше символізують любов, пристрасть, ніжність, романтику та ще безліч чудових речей. Так, наприклад, танго ще називають «трихвилинною історією кохання», оскільки його ритми захоплюють своєю експресивністю, чуттєвістю та темпераментом. Щоби зрозуміти, про що йде мова, рекомендую послухати мелодію композитора Астора Пьяццолли «Por Una Cabeza» з кінострічки «Запах жінки».

Слово «румба» в перекладі означає «шлях душі» і по праву вважається найліричнішим латиноамериканським танцем. Повільна «пульсуюча» мелодія у поєднанні з еротичними рухами партнерів змушує глядачів, затамувавши подих, переживати разом із парою неймовірні враження. Румба якнайкраще пасуватиме «сучасним» молодятам, оскільки її важко буде виконати нареченій, одягненій у довге пишне плаття, тоді як вальс не надто потанцюєш у короткій мініатюрній сукеночці.

Втім, саме віденський вальс найчастіше обирають майже одружені, адже він вважається класикою. Його танцювали на своїх весіллях наші дідусі й бабусі, мами і тата, його танцюємо й ми. Таку популярність він завоював насамперед своєю особливою урочистістю та аристократичністю. Недаремно у багатьох із нас вальс асоціюється з казковим балом, чарівними дамами та галантними кавалерами. Крім того, цей танець з-поміж усіх інших опанувати найлегше. Але саме за цю простоту, невимушеність та елегантність рухів він полонив серця не одного покоління людей. Стрімке кружляння у вальсі потребує від пари повного взаєморозуміння й довіри. І якщо вам удасться досягти цього під час свого першого танцю, то будьте певні, що ці почуття не покинуть вас протягом усього життя. Недарма побутує думка, що як чоловік поведе дружину під час їхнього першого вальсу, так він вестиме її і крізь роки.

Але найголовніше пам’ятайте, що в будь-якому танці важливі не рухи, а щирі почуття між партнерами. І якщо вони є, то це дуже помітно збоку й захоплює найбільше. Тож якими б не були ваші успіхи в хореографії, не забувайте постійно усміхатися одне одному та всією своєю сутністю демонструвати нестримне кохання до половинки. Все ж таки головне, щоби було одне серце, а скільки там уже ніг – не має значення.

Автор: Олександра ТАМКОВА
Джерело: журнал «Майже одружені»
15.12.2009              сьогодні 1, з початку місяця 12, всього 5856◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info