Marry Me Wedding Day 2020


 
◄ Попередня   Наступна ►

Музичний супровід весільного обряду, від традицій до сучасності(Часто трапляється, що наречені та батьки в передвесільних клопотах геть-чисто забувають розпитати в „бувалих” як правильно організувати урочисту частину весільної церемонії. Зазвичай це трапляється, коли для батьків молодят це перше організоване ними весілля)

День одруження для наречених особливий, романтичний і радісний, але водночас дуже насичений. Він складається з багатьох епізодів, де молодят оточують родичі, друзі, близькі, які не завжди знайомі поміж собою. Тому в деяких моментах батьки, гості та й самі молоді почувають себе трохи ніяково, не знають, як поводитись. Щоб дещо згладити ситуацію, що склалася та створити невимушену, святкову і душевну атмосферу, дедалі частіше наречені запрошують музичні колективи, або окремих виконавців.

Традиційно музиканти супроводжують такі обряди як зустріч нареченого, викуп нареченої, благословення молодих батьками, виїзну церемонію одруження, також зустрічають музикою усіх гостей біля церкви і самого ресторану. А от щоб у гостей був хороший настрій під час святкового бенкету музиканти виконують для них різноманітні пісні, запрошуючи долучатись до співу, український народ ой який співочий.

На свій смак молодята запрошують вокальний, інструментальний чи вокально-інструментальний ансамбль. Музиканти виконають жартівливу і ліричну, задушевну українську пісню, романтичний вальс і популярну мелодію, вміло поєднають під час виїзної церемонії класичну мелодію з сучасними мотивами.

Такі послуги є неабияким полегшенням для всієї родини, адже в наш стрімкий час не кожен знайомий з тонкощами українських традицій та весільних обрядів. Самі ж музиканти непомітно керують процесом і підказують батькам, нареченим, дружкам що робити в певні моменти.

Автор: Кадиляк Милана, весільний портал «Пара молода»
08.05.2010              сьогодні 1, з початку місяця 2, всього 5987◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info