Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Михайло Шпеник визнаний одним з найкреативніших фотографів УкраїниРобота тернопільського митця зі студії MONRO Photography здобула друге місце в номінації «Креативна (Арт) фотографія» в рамках всеукраїнського конкурсу серед весільних фотографів.

Цей спеціалізований конкурс Асоціація весільних фотографів України проводила уперше. Авторитетне журі оцінювало майстерність учасників у таких номінаціях – «Весільна серія», «Репортажна фотографія» та «Креативна (Арт) фотографія». Церемонія нагородження переможців відбулася цими днями у Карпатах, під час форуму весільних фотографів. Серед щасливчиків, роботи яких отримали найвищі оцінки суддів та цінні подарунки, є і Михайло Шпеник (фотостудія MONRO Photography). Він здобув друге місце у номінації «Креативна (Арт) фотографія».
Креативна (Арт) фотографія від фотостудії MONRO Photography

За умовами конкурсу, в цю номінацію приймалися роботи, виконані в артовому форматі, цікаві ідейно, зняті за допомогою цікавих технічних прийомів, з нестандартною обробкою і т.д. Свій фартовий кадр Михайло зробив у Львові. «Це була зйомка дуже приємних, щирих молодят Наталії та Юрія, - пригадує фотограф. - Вони вже давно проживають у США, але одружувалися таки на батьківщині. Під час весільної фотосесії ми зайшли в один зі звичайних львівських під’їздів і мені дуже сподобалася архітектура його сходів». Ця загадкова спіраль, що підіймається вгору від замріяної нареченої, і потрапила в об’єктив Михайла Шпеника, а згодом ще й завоювала друге місце у всеукраїнському конкурсі. З чим «Пара молода» і вітає талановитого фотомитця та бажає йому подальших професійних звершень у майбутньому!

Текст: Валерія Климчук, портал «Пара молода»
01.03.2013              сьогодні 1, з початку місяця 21, всього 5092◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info