Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Мистецтво носити сукню Чи не кожна дівчина уявляє власне весілля ще у дитинстві, планує його проведення роками і тому розраховує на придбання ексклюзиву, адже мова йде про найважливіший день у житті! Все має бути дорого, якісно, красиво! Але чи отримуємо ми в результаті те, на що так сподівалися, чи не відбувається з нами підміна понять, коли дорога весільна сукня стає запорукою щасливого весільного дня?

Мистецтво носити сукню
У легендарної Мерилін є одна фраза, за яку я її дуже люблю: “Головне в дівчині не сукня, не макіяж, не стрункі ноги і навіть не фігура, а постава і хода”. І справді, це так. Можна замовити найдорожчу і найексклюзивнішу сукню pret-a-porte, витратити колосальну суму на прикраси і аксесуари, але виглядати неприродно, ніби підробка. Чому? Тому що головне і справді постава, стрункий вигин, випрямлена спина, посмішка і, звичайно, хода. Лише так ви будете привертати увагу усіх гостей, оточуючих, лише так ви будете королевою на святі. Дорогі сукні, лімузин з написом VIP, шикарний букет, професійний фотограф не подарують вам неперевершеного вигляду, статусу справжньої, аристократичної краси. Спроби навіювання, що ніби гарантують вам відчуття максимального щастя і задоволення – лише рекламні слогани. Головними у виборі сукні повинні бути зовсім інші критерії: комфорт, якість, ваш вигляд у даній сукні і, як не дивно, ваша співставність (якщо ви мене розумієте). Тобто чи зможете ви відповідати тому статусу, який диктує вам сукня, чи підтримаєте ви створений вами ж або стилістами образ. Приміряючи сукню в салоні, варто спробувати уявити себе в ній на святі, на весільних фото, “відчути її”.

Підходити до вибору наряду треба з розумом, хоч це і є просто одяг. Намагайтеся підібрати саме СВОЮ сукню, саме те, що ви хочете, саме те, в чому ви будете собою, інакше – готуйтеся до важкої “роботи”, до ролі, яку ви самі собі обрали. Це не є обтяжливим, якщо вибраний варіант є свідомим, гірше – коли вибір був зроблений несвідомо.

Усім цим я хочу сказати, що насправді красивими нас робить не лейбл, не марка, не бренд, а ми самі ж! Дивлячись на фотографії зірок, ми захоплюємося не їх зовнішнім виглядом, а підсвідомо звертаємо увагу на їх поставу, погляд, жести, міміку, і тоді вже схильні сприйняти лейбл. Так само “смачно” виглядати можна і у звичайній сукні, придбаній не у дорогому салоні або навіть пошитій на замовлення. Головне – ваша подача самої себе.

Якщо ви хочете природності, не подарованої вам фотографом і оператором, а своєї, справжньої легкості, краще не грайтеся у ту, ким ви не є. З мого досвіду я можу сказати, що притягує погляди оточуючих та пара молодят, яка сяє від щастя, грає зі своїм днем, насолоджується життям і не страждає від дискомфорту. Не варто піддаватися хитрісним слоганам, обманюючи себе. Сукня – лише відображення вашого внутрішнього світу і лише ви оживляєте красу весільної сукні, що була закладена у ній її майстром.

Автор: Ліза Суділковська, молодіжно-сімейний журнал "Пара молода".
06.08.2011              сьогодні 1, з початку місяця 19, всього 5849◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info