Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

На що звернути увагу при знайомствах у соціальних мережах?Знайомитись з людьми стає дедалі легше завдяки широкому розповсюдженні соціальних мереж. Оскільки мобільни додатки існують у кожного в мобільному пристрої, то картина, коли людина в міському транспорті “сидить” в соцмережі, вже нікого не дивує. Зазвичай соціальні мережі люди використовують для розваги, оскільки важливої інформації, як правило, тексти повідомлень не містять. 

Сьогодні серйозні знайомства можна завести на спеціалізованих сайтах, де люди свідомо шукають “свою половинку”. Звичайно, що є анкети досить сумнівними, але на великих інтернет-ресурсах, адміністрація суворо стежить за якістю анкет і не карає “жартівників”. 
На що звернути увагу при знайомствах у соціальних мережах?
На жаль, серед самотніх людей існує сумна статистика, щодо соціальних мереж. Психологи зауважують, що 85% самотніх чоловіків і жінок більшість вільного часу витрачають на віртуальне спілкування з людьми, замість реальних стосунків. Традиційні мережі забирають багато часу на різноманітні “новини”, “цитати”, “фішки” та приколи і саме спілкування зводиться на обмін “лінками”. 90% просто не мають часу або соромляться познайомитись з людиною, яка їм подобається. В результаті, звичайні соціальні мережі, не тільки не допомагають, а й руйнують життя людини.
 
Спеціалісти радять жінкам для знайомства онлайн не писати дуже особисті речі про себе. Більше уваги треба приділити саме вашому портфоліо та аватарці, на яку перш з все звертають увагу. При необхідності, можна використати поради професійного візажиста і стиліста. Крім того, не треба робити фотографії, які можуть вказувати на ваш дохід (дорога машина, будинок, мобільний телефон), або інтимні подробиці. Краще зробити наголос на ваших очах, які мають приваблювати всіх потенційних чоловіків. Блиск в очах може сказати більше про вас, ніж дорогий одяг, або данні анкети.
11.06.2014              сьогодні 1, з початку місяця 18, всього 2509◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info