Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

На Валентина дружина Дзідзьо презентувала сингл про сексуальні фантазії та БДСМДружина Дзідзьо, співачка SLAVIA привітала українців з Днем Валентина новим треком «50 відтінків». У ньому співачка закликала не боятись своїх відвертих бажань та палких поцілунків.

SLAVIA «50 відтінків»
 
Як повідомляє пресслужба SLAVIA, що співачка звертає увагу, що кожна з жінок, в День Валентина, має викинути з голови всі табу та «стоп-моменти», та повністю віддатися почуттям.

Співачка також акцентує увагу на тому, що на Валентина «кожна поцілована Купідоном людина» має змогу реалізувати усі найпотаємніші бажання, навіть для реалізації знадобиться застосунок «іграшки» для дорослих.


 
«Це пісня про еротичні фантазії, пікантні бажання та сексуальні ігри. Кохання – це основний інстинкт, на якому базується людство. В сучасному світі сексуальна насолода – одна з невід'ємних складових життя кожної людини», – наголошує SLAVIA.

Станом на сьогодні, на Youtube каналі артистки датоване лише лірик-відео. Однак компенсувала відсутність відео співачка проникливими чорно-білими світлинами.

Цікаво, що за декілька днів до свята, український шоу-біз активізувався. Так, за два останні дні маємо чотири крутих прем‘єри:
Тіна Кароль – «Скандал»;
Світлана Тарабарова – «Парашут»;
«Океан Ельзи» – «Без тебе мене нема»;
Jerry Heil – «Арифметика кохання».

Підготувала Віта Конопляста, весільний портал Пара молода
14.02.2021              сьогодні 2, з початку місяця 145, всього 145◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info