Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

На вершині коханняГірське весілля — втіха для людини,
Звучать трембіти гостям дорогим.
На полонинах янгольські картини,
Мольфар віщує щастя молодим!

Скільки раз Карпати бачиш — нічого більше вже не бачиш. Там гнізда орлині й сосни сторічні, біжать струмочки, квітне едельвейс. Назар з Олесею хотіли весілля під небесами, де зачаровують краєвиди. Побратися під шепіт вітру, а декораціями хай служать гірські шпилі та кучеряві хмарки. Знайти своє, єдине місце на Землі...

На вершині кохання. Молодята Назар та Олеся одружились в Карпатах

Та як це втілити, було незрозуміло. Тоді Олеся запитала у весільної агенції MOPIS, чи можлива організація церемонії «на горі».

«ОЙ, СМЕРЕКО...»

- Для нас немає нічого неможливого! — сміється організатор Мар’яна.
- Локацію шукали у серці Карпат і ця була ідеальною. Ведучий, друг наречених, знав про них смішні історії та більшість гостей. Атмосфера вийшла фантастичною і дружньою за разом. Усе було так щиро та природно! То де це свято мало бути, як не на природі?
Вона розповіла нам про «Вежу Ведмежу» — прекрасний замок-готель, в якому зупиняється час та збуваються мрії.


 
А також зазначила, що оформлення події було продумане до найдрібніших деталей.

«Скатертини, квіти, ті самі пледики з вишивкою — все дуже стильно та ексклюзивно. Коли гості піднімалися нагору, для них навіть вода була у пляшечках з брендованими етикетками. Особливо вражало прозоре шатро, яке ідеально вписалося у ландшафт та підкреслило карпатську красу.»

В процесі підготовки молоді люди зізналися, що тільки так вони бачили свій особливий день! Бо мав він бути про найглибші почуття та любов із першого погляду. В неї Олеся взагалі не вірила, аж поки не зустріла ЙОГО серед інших студентів. Пізніше усі вже кудись поділися, а вони ще довго розмовляли... До поцілунку.


ОПРАВА ДЛЯ РОМАНТИКИ

Таке кохання потребує вишуканого обрамлення. Дуже кортіло послухати наших героїв. Пара знаходилася у відпустці та знову на висоті, де майже нема інтернету. На щастя, за кілька днів повідомлення від Олесі прийшло.

«Нас із Назаром завжди захоплювали вершини, котрі поєднуються з небом. Високо в горах Італії, на схилі чарівного помістя, він зробив мені пропозицію. Тоді й виникла ідея одруження у рідних Карпатах. Нам казали, що офіційну процедуру там ніхто не проведе. Але, разом із MOPIS, усе вийшло. Трошки екстремально, зате казково та романтично. Вдячні організаторам за вибухові емоції та омріяне весілля!»

До мрії наречену вивозив місцевий уазик, застелений простирадлами. Щоб сукня біла такою й залишилася. На гостей чекав підіймач. Найбільше переживали за погоду. Вже тиждень ішли дощі й того дня їх також обіцяли. Над горами стелилася імла, та жодна крапелька не впала і вийшло сонечко до розписки. Дівчина жартує, що тепер вони з чоловіком планують вже Срібне весілля.


Бачиш ці світлини й розумієш — час дійсно завмер перед двома серцями, котрі вимріяли свою власну легенду «вище гір».


Організатори: «MOPIS»
Ресторан: «Вежа ведмежа»
Фото: Олексій Сироткін
Відео: «Family Tree»
Текст та вірші — Віка Сокіл, весільний портал Пара Молода


04.09.2019              сьогодні 1, з початку місяця 30, всього 1403◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info