Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

На Wedding Business Summit – аншлаг!5-7 листопада у Києві триває наймасштабніший захід на весільному ринку СНД - Wedding Business Summit 2013. «Пара молода», звичайно, не могла оминути таку знакову подію. Невеликий фоторепортаж – до вашої уваги…


Міжнародний Wedding Business Summit 2013 - захід для справжніх професіоналів. Він зібрав під одним дахом усіх творців і законодавців весільного ринку СНД, щоб поділитися своїм досвідом і зробити черговий крок для розвитку весільної індустрії. Подія вже вважається знаковою у цьому сезоні, позаяк лише перший день саміту відзначився великою кількістю учасників з різних країн – порожніх місць у бізнес-центрі «Парус» не було!Теми заходу ключові та хвилюючі: Де знаходити клієнтів? Як заробляти на весіллях великі гонорари? Як стати відомим і затребуваним в цій ніші? Що потрібно робити для популяризації весільних послуг серед Клієнтів? Як вибудовувати взаємовигідні та продуктивні відносини з підрядниками?

Серед доповідачів саміту – лише найкращі професіонали у своїх галузях: Ольга Єрмілова, Іван Городецький, Крістіна Смірнова, Марія Коробецька, Юна Чанковська, Юлія Шакірова, Brian Worley та ін.. «Пара молода» захоплена майстерністю кожного з них і просто у захваті від спілкування у перервах. Ми дізналися багато нового та цікавого, про що розповімо у своїх статтях згодом. А поки що кілька фото зі знакової події року - Wedding Business Summit 2013.


06.11.2013              сьогодні 1, з початку місяця 14, всього 3655◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info